HABERLER

Ünlüler Çocuklar İçin Şarkı Söyledi!

Güncelleme: 12.12.2014 09:59

cover

Ünlü sanatçılar Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı yararına sahneye çıkarak, 100. yılını kutlayan Yeşilçam'ın unutulmaz şarkılarını yorumladılar. Bilet satışlarından elde edilen gelirle 20 bin çocuğun eğitimine destek sağlanacak. Ücretsiz olarak sahneye çıkan ünlüler hem solo hem koro olarak şarkı söyledi.

Erkek oyuncular Hababam Sınıfı filminden ‘Fesuphanallah’ şarkısını söyledi. 

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı’nın yardım gecesi için kolları sıvayan ünlü oyuncular, ses yeteneklerini de konuşturdu. Şarkılarla 20 bin çocuğun eğitimi için destek sağlandı.

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı’nın ev sahipliğinde önceki akşam Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde düzenlenen ‘Şarkılarla Filmler’ konserinde Türkiye’nin en sevilen sanatçıları sahne alırken, konserden elde edilen gelirle ilköğretim çağındaki 20 bin çocuğumuzun eğitimine destek sağlandı. Sahne şovlarını hazırlamak için uzun sürü çalışan ve emek harcayan sanatçılar da bu geceden ücret amadan sahne alırken Türk Sineması’nın 100’üncü yıldönümüne özel şarkılar seslendirdi. Gonca Vuslateri’nin ‘Kanatlarım Var Ruhumda’, Menderes Samancılar’ın ‘Etek Sarı’, Belçim Bilgin’in ‘Yine Yazı Bekleriz’, Barış Falay’ın ‘Kadınım’ performansları izleyenlerden tam not aldı TEGV Yönetim Kurulu Başkanı Oktay Özinci yaptığı konusmada, TEGV’e destek veren eğitim dostlarının her geçen yıl büyüyerek daha fazla çocuğumuza dokunduğunu dile getirdi. Konser biletlerinin satışından elde edilen gelir sayesinde TEGV’in etkinlik noktalarındaki 20 bin çocuğumuza eğitim desteği sağlanacak.

Sahne öncesi kahve molası vermek isteyen Mert Fırat, geçtiğimiz gün Karaköy’de yaşanan talihsiz olaya değindi. Görüntü alındığı sırada polise giderek şikayetçi olan Fırat, “O gece sadece bir bayan arkadaşım ile birlikte yemek yiyordum bu olay farklı yerlere çekilecek diye korktum. Bu şekilde olunca arkadaşlarıma ayıp oluyor. O gece karakoldaki polis memurları ile sohbet ettik biraz dert yandık ama şikayet olmadı” açıklamasını yaptı.

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!
  cover
  İbrahim Tatlıses'in Acı Günü!
  cover
  Viyana’dan Köprü ve Ötesi Rüzgarı Geçti!