HABERLER

Ünlü Oyuncudan Şok Açıklama "Ayağımı Kaydırmaya Çalıştılar"

Güncelleme: 13.01.2015 15:09

cover

Ünlü oyuncu Ayşe Tolga bugün Söylemezsem Olmaz programına konuk oldu. Geçmişiyle ilgili bilinmeyenleri anlatan Ayşe Tolga birbirinden çarpıcı açıklamalar yaptı.

İşte Tolga’nın açıklamalarından satır başları...

* "Bir senedir hayatımda biri var.Yatırım sektöründe çalışıyor. Şu an için evlenmeyi düşünmüyorum. O da evlenip ayrıldı ben de evlenip ayrıldım. Evlenmek istersem öncelikle çocuğumu düşünürüm. Çocuğumun hayat şartlarının en önemli şey olduğunu karşı tarafın da bilmesini isterim."

* "Geçmişte sektördeki insanlar sinirimi bozmaya başlamıştı. “Ben bu işi bırakacağım” dedim ve televizyona yedi yıl ara verdim. Anladım ki bu sektörde kimsenin tavuğuna “Kışş” demeyecekmişsin. İnsanlar benimle uğraştılar ve ayağımı kaydırmaya çalıştılar. Eskiden saftirik bir şeydim. Arkadaşım dostum bellediğim insanları böyle gördüğüme çok üzüldüm."

* "Geçmişte bir iş görüşmesine gitmiştim. Görüştüğüm kişinin kulağına bir şey söylediler. Hemen sonra ”Teşekkür ederiz Ayşe, seni beklettik” dediler; ağlayarak çıktım oradan. Bir insanın ekmeğiyle oynamak çok kötü. O olaydan sonra “Ben bu sektörde artık yer almayacağım” dedim ve ruhen bu işe uygun olmadığımı fark ettim…"

* "Van Depremi’nden sonra insanlar için yardım topladık ama yardımlarımızı ulaştırmakta zorlanıyorduk. Benim dualarım kabul olur. Allah’a dua ettim; “Allah’ım bana insanlara yardım edebileceğim kadar para ver” diye. Kırk dakika sonra Birol Güven aradı ve Seksenler dizisine dahil oldum."

* "Nejat İşler ve ben, 1994 yılında aynı dizide rol aldık. Nejat’la Türk dizi tarihinde ilk öpüşen çift olabiliriz. O kadar çok konuşuluyorduk ki o dönem; arkamızdan koşuyorlardı sokakta yürürken."

Ayşe Tolga ve Nejat İşler, 1994 yılında başlayan ve 4 sezond evam eden Şehnaz Tango dizisinde, Perran Kutman ve Erdal Özyağcılar ile birlikte kamera karşısına geçmişlerdi.

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!
  cover
  İbrahim Tatlıses'in Acı Günü!
  cover
  Viyana’dan Köprü ve Ötesi Rüzgarı Geçti!