HABERLER

Ünlü Komedyen ve Talk-Show'cu Öldü!

Güncelleme: 05.09.2014 07:33

cover

Amerikalı komedyen ve televizyon sunucusu Joan Rivers, 81 yaşında hayatını kaybetti.

Kızı Melissa Rivers, yaptığı yazılı açıklamada geçen haftadan beri Mount Sinai hastanesinde tedavi gören annesinin yaşamını yitirdiğini belirtti. Rivers, geçen hafta kalp rahatsızlığı nedeniyle kaldırıldığı hastanede yaşam destek ünitesine bağlanmıştı. Melissa Rivers, annesinin insanları güldürmekten çok mutlu olduğunu kaydederek, "Son dileğinin bizim en kısa sürede tekrar gülebilmemiz olduğunu biliyorum" dedi.

RUSYA'DAN ABD'YE GÖÇEN BİR AİLENİN ÇOCUĞU

Rusya’dan New York’a göç eden Yahudi bir ailenin çocuğu olarak 1933 yılında Brooklyn’de dünyaya gelen Rivers, 1950’li yıllarda sahne yaşamına başlamış ve ABD televizyonlarında birçok başarılı programa imza atmıştı. Rivers, kendi döneminin en başarılı kadın komedyenleri arasında gösteriliyordu.

FİLİSTİN ÇIKIŞI TEPKİ ÇEKMİŞTİ

Rivers, son olarak 'Filistinli çocuklar ölmeyi hak ediyor' sözleriyle büyük tepki çekmişti.

Öte yandan Joan Rivers'ın bir şov programı için evinde çekim yapıldığı sırada kameralar kayıttayken duş alan kızını cep telefonuyla çekmesi tartışmalara neden olmuştu.
Yaptırdığı çok sayıda estetik ameliyatla da adından söz ettiren Rivers, Türkiye'de de gösterilen Nip/Tuck dizisinde kamera karşısına geçmişti.

Amerikan haber kanalları ölümü son dakika olarak geçti.

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!
  cover
  İbrahim Tatlıses'in Acı Günü!
  cover
  Viyana’dan Köprü ve Ötesi Rüzgarı Geçti!