HABERLER

Umut Kaya Sessizliğini Bozuyor!

Güncelleme: 06.06.2014 13:12

cover
İlk stüdyo albümü 2008 yılında yayınlanan Umut Kaya, beş yıl aradan sonra Pasaj Müzik etiketli ikinci albümü “Gün Olur Devran Döner” ile 15 Nisan'da sessizliğini bozuyor. Albümün ilk video klibi Barış Kırımşelioğlu yönetmenliğinde “Canım Çok Yanıyor” adlı şarkıya çekildi.
 
Yapımcılığını P.A.R.İ.S Media’nın üstlendiği klip 30 kişilik ekiple İstanbul Haydarpaşa Garı’nda çekildi. Görüntü Yönetmenliğini Eray Mert’in yaptığı klipte Umut Kaya’ya, ünlü oyunucu, sunucu İbrahim Ümit Kantarcılar ve Gamze Topuz haricinde Deniz Sipahi, Firuze Gamze Aksu, Didem Kaynak, İlker Metin Kurşova ve Ali Ege Gültekin eşlik etti. 
 
Kendi adını verdiği ilk stüdyo albümü 2008 yılında yayınlanan Umut Kaya, albümün çıkış şarkısı “Mevsimler Geçerken” ile müzik listelerinde bir numaraya yükselerek büyük ilgi görmüş, ikinci klibi “Mor Yazma” ile ise haftalarca zirvede kalarak başarısını sürdürmüştü. Türkiye genelinde ve yurtdışında 250’den fazla konser veren Umut Kaya, albüm çalışmalarının yanı sıra birçok dizi ve sinema filminin müziklerine de imza attı.
bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!
  cover
  İbrahim Tatlıses'in Acı Günü!
  cover
  Viyana’dan Köprü ve Ötesi Rüzgarı Geçti!