HABERLER

"Turkey Cappadocia 2" Tüm Müzikmarketlerde!

Güncelleme: 13.03.2015 17:19

cover

Ati Müzik Yapım olarak enstrümantal albümler serimize Türkiye'nin tartışmasız bir numaralı radyo ve televizyonu bulunan Kral FM ve Kral TV sponsorluğunda Volkan Sönmez'in aranjör ve yönetmenliğinde müzik severlere zevkle dinleyecekleri bir albüm daha sunuyoruz.

Kral Medya Grubu'nun Turkey Cappadocia 1 albümümüze vermiş olduğu reklam ve destekler ile iyi bir satış grafiği yakaladığımız albümümüzün ikincisini de Kral Medya sponsorluğunda reklam, teaser ve bannerlar ile müzik severlerle buluşturmaya hazırız.

Ülkemize gelen turistlerin büyük bir çoğunluğu Nevşehir ilinde olan Kapadokya bölgesini görmeden ülkemizden gitmediklerini  bilmekteyiz ve bu bağlamda biz de Ati Müzik olarak enstrümantal albümler serimize Kral FM ve Kral TV Medya Sponsorluğunda Turkey Cappadocia 2 ile devam ediyoruz.

Volkan Sönmez imzalı bu albüm, Nevşehir Kapadokya bölgesinde çok sıkça dinlenen ve her biri özenle seçilmiş 14 adet eserden oluşmaktadır. Turkey Cappadocia 2 albümümüz müzik severlerin ve ülkemizi ziyarete gelen tüm turistlerin beğenisine sunulmaktadır.

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Koray Avcı’dan Müzik Şöleni!
  cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!
  cover
  İbrahim Tatlıses'in Acı Günü!
  cover
  Viyana’dan Köprü ve Ötesi Rüzgarı Geçti!