HABERLER

Turkcell Yıldızlı Geceler'de Kuzey'in Oğlu!

Güncelleme: 29.07.2014 10:41

cover

Kral FM ve Kral TV medya sponsorluğunda Karadeniz’in güçlü sesi Volkan Konak, birbirinden güzel şarkıları, türküleri ve şiirleri ile 26 Ağustos’ta Pera Event organizasyonu ile, Ağustos boyunca devam edecek olan Turkcell Yıldızlı Geceler kapsamında, Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’nde sevenleriyle buluşturuyor.

Kendine has yorumu ve güçlü sesiyle dinleyicilere muhteşem sahne performansı sunan Volkan Konak, eski ve yeni şarkılarından oluşan geniş bir repertuvarla izleyicileriyle buluşacak.

Volkan Konak hayranları, 26 Ağustos gecesi, Turkcell Yıldızlı Geceler çerçevesinde, Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’nde gerçekleştirilecek konser ile müzik ve şiirlerle dolu benzersiz bir gece yaşayacaklar.

Biletim Cepte Turkcell Yıldızlı Geceler'de!

Biletim Cepte servisi ile "Turkcell Yıldızlı Geceler" etkinliğinde biletler cep telefonuna SMS olarak geliyor ve etkinlik mekânına girerken görevlinin akıllı telefonundaki uygulama ile doğrulanıyor. Servisten tüm operatörlerin aboneleri faydalanabiliyor.

“Biletim Cepte” servisi, internet üzerinden kolayca satın alınabilen "Turkcell Yıldızlı Geceler" biletleri için kağıt bileti ve teslimat sorununu da ortadan kaldırıyor. Böylelikle özel teslimat noktalarına gitmek ya da etkinlik girişinde kuyruk beklemeye gerek yok.

Biletix'ten satın alınan biletler, kullanıcının "Biletim Cepte" seçeneğini tercih etmesi durumunda, kağıt bileti yerine cep telefonuna SMS olarak geliyor. Biletix müşterilerinin etkinliği girebilmesi için gelen SMS'teki kodu etkinlik mekânına girişte görevlinin akıllı telefonuna okutması yeterli. Herhangi bir abonelik gerektirmeyen Biletim Cepte servisi tüm cep telefonu modelleriyle uyumlu ve akıllı telefona ihtiyaç yok.

Tüm Turkcell Yıldızlı Geceler konser biletleri Biletix’te!

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Koray Avcı’dan Müzik Şöleni!
  cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!
  cover
  İbrahim Tatlıses'in Acı Günü!
  cover
  Viyana’dan Köprü ve Ötesi Rüzgarı Geçti!