HABERLER

Turkcell Yıldızlı Geceler'de Bu Hafta

Güncelleme: 25.08.2014 16:15

cover

Müzikseverlerin heyecanla beklediği Turkcell Yıldızlı Geceler, 1 Ağustos’ta Harbiye Cemil Topuzlu  Açıkhava Sahnesi’nde başladı. Pera Event organizasyonunda KralPOP Radyo Medya sponsorluğunda  gerçekleşen konserler, Turkcell'in 20. yılı şerefine tüm Ağustos boyunca devam edecek.

Türkiye’nin gelmiş geçmiş en uzun soluklu konser serisi Turkcell Yıldızlı Geceler’de bu hafta Yavuz Bingöl, Öykü Gürman ve Serkan Çağrı, Ali Kocatepe, Candan Erçetin, Kenan Doğulu, Funda Arar ve Birsen Tezer & Bülent Ortaçgil sahne alacak!

Turkcell Yıldızlı Geceler’in cazip programı, her yaz olduğu gibi bu yaz da müzikseverleri Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’ne çekecek. Günümüz müziğine damga vuran yabancı müzisyenler ve Türkçe sözlü müziğin efsanesi haline gelen pek çok yıldız, Ağustos ayı boyunca Açıkhava Sahnesi’nde parlayacak.   
Turkcell Yıldızlı Geceler’de 18 – 24 Ağustos tarihleri arasında Senfoni Orkestrası eşliğinde Yavuz Bingöl, Öykü Gürman ve Serkan Çağrı, 50. Alın Yılı’nı kutlayacak olan Ali Kocatepe ve birbirinden ünlü sanatçı arkadaşları, Candan Erçetin, Kenan Doğulu, Funda Arar ve Birsen Tezer & Bülent Ortaçgil ikilisi hayranları ile buluşuyor.

Pera Event organizasyonunda KralPOP Radyo Medya Sponsorluğunda gerçekleşecek olan Turkcell Yıldızlı Geceler’de seyircileri her konser öncesinde 350 metrekarelik bir alanda muhteşem görsel şovlar, 3 boyutlu video projeksiyon gösterileri bekliyor.

Bu Hafta Turkcell Yıldızlı Geceler Konserleri:

25 Ağustos 2014    Hande Yener Senfonik Konser
26 Ağustos 2014    Volkan Konak
27 Ağustos 2014    Nükhet Duru & Timur Selçuk
28 Ağustos 2014    Yasmin Levy
29 Ağustos 2014    Geroge Dalaras Rembetiko Unplugged
30 Ağustos 2014    Şebnem Ferah
31 Ağustos 2014    2 Cellos

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!
  cover
  İbrahim Tatlıses'in Acı Günü!
  cover
  Viyana’dan Köprü ve Ötesi Rüzgarı Geçti!