HABERLER

Türkan Şoray'' Kral TV'de Artık Benimde Klibim Var''

Güncelleme: 26.01.2016 17:56

cover

Türkan Şoray’ın 40 yıldır beklenen albümü “Türkan Şoray Söylüyor” albümü büyük ilgi görüyor. Türk Sineması’nın Sultan’ı Türkan Şoray’ın albümünde, “Tek Başına” “Duydum ki Unutmuşsun” “Hasret” “Kıskanırım Seni Ben” “Olmaz Olmaz Bu İş Olamaz” “Damarımda Kanımsın” “Sevmekten Kim Usanır” “Dertler Benim Olsun” parçaları yer alıyor.

Ayrıca albümde  bu sekiz parçaya ek olarak  “Olmaz Olmaz Bu İş Olamaz”  “Damarımda Kanımsın” ve David Saboy’a ait 2 remix çalışması da var. DMC etiketi ile piyasaya çıkan albümün müzik direktörlüğünü ise Metin Özülkü yaptı.

Türkan Şoray ve yapımcısı Dmc Genel müdürü Samsun Demir basın toplantısı düzenleyerek hem albümün başarısını kutladılar hem de ‘Olmaz Olmaz bu iş Olamaz ‘ şarkısının klibini basın mensuplarıyla izlediler.

Röportaj sonrası Kral Grubunun kendisi için hazırladığı pastayı keserken oldukça zorlanan Türkan  Şoray ‘ nasıl ,nereden keseyim.Kıyamıyorum ‘dedi.

Basın toplantısında soruları içtenlikle cevaplayan Türkan Şoray ‘dan İnciler

*200 den fazla sinema filmim var. Bir tek klibim yoktu. Ama Kral TV’de klipleri seyrederken acaba benimde birgün klibim olacak mı? diye düşünürdüm. Bugüne kısmetmiş.

*Metin Özülkü’ye teşekür ederim. Ben şarkıcı değilim. Benle uğraşmak kolay değildi. Ben şarkıcı olarak albümü yapmadım. İçimden geldiği gibi söyledim. Şarkıcılık iddam yok. Ben teknik bilerek söylemedim. Duygularımla söyledim. Ben sinemada da oyunculuk dersi almadım. Duygularımla oynadım. Bu albümdeki şarkıları söylerken gözlerimi kapatıp şarkı sözlerini hissettim.

*Cennet isimli şarkıyı okudum. Gerçekten çok duygusal şarkı başladık okumaya ama albüme koyamadım.

*Şarkıları seçerken çok zorlandım. Tek başına şarkısının anısı bende farklıdır. Dinlerken hep ağladığım şarkıdır.

*Filmlerimde yer alan şarkıları o filmlerde o kadar güzel söylediler ki ben söyleyemezdim. O büyüyü bozamazdım.


Bora BAĞCIBAŞI
KRAL GRUBU MUHABİRİ

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!
  cover
  İbrahim Tatlıses'in Acı Günü!
  cover
  Viyana’dan Köprü ve Ötesi Rüzgarı Geçti!