HABERLER

Türk Erkeklerini Ayıya Benzetti!

Güncelleme: 31.12.2014 10:51

cover

Kıvanç Tatlıtuğ’la yaşadığı aşkla tanınan ve adı son dönemde önce Arda Turan’la ardından Çağatay Ulusoy’la anılan İdil Fırat’ın Türk erkekleriyle ilgili benzetmesi tartışma yarattı.

Kıvanç Tatlıtuğ’un evlilik planları yaparken ayrıldığı sevgilisi İdil Fırat’ın adı son dönemde Arda Turan ve Çağatay Ulusoy’la anılıyordu. Bu durum nedeniyle babası Önder Fırat’ın tepkisini çeken genç kadın, Arda Turan’ın İstanbul’a geldiği hafta Monaco’ya tatile gitti.

Sana öyle denk gelmiş

Tatilinden fotoğraflar paylaşan Fırat, önceki gece altında “Türkiye’de güzel kızlar ve sevgilileri” yazılı, ayıyla dans eden seksi sarışın bir kadının fotoğrafını “Sözüm tabii ki meclisten dışarı” notuyla instagram'dan yayınladı. Fırat’ın paylaşımı tartışma çıkardı. Bir takipçisi “Ayılar sana denk gelmişse bu senin seçiciliğin” mesajını atarken ona hak verenler ve “Maalesef doğru... Fakat anlayamadığım madem kızlar da bunun farkında neden hâlâ ayıda ısrar edilir. Bence kadınlar ayıları seviyor”, “Doğru tespit” ve “Para kızlarımızı bozuyor” yazanlar da oldu.

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!
  cover
  İbrahim Tatlıses'in Acı Günü!
  cover
  Viyana’dan Köprü ve Ötesi Rüzgarı Geçti!