HABERLER

TTNET Müzik’ten Müjde!

Güncelleme: 14.07.2014 14:38

cover

Türkiye’nin dijital müzik platformu TTNET Müzik, kullanıcılarına ayrıcalıklar yaşatmaya devam ediyor. En yeni albüm ve şarkıların yayınlandığı ilk adres olan TTNET Müzik, yeni güncellemesi ile üyelerine sunduğu ücretsiz şarkı haklarını genişletti. Tüm TTNET Müzik üyeleri ayda toplam 1000 şarkıyı hem mobil hem de web platformları üzerinden ücretsiz olarak dinleyebiliyor.

Türkiye’nin lider internet şirketi TTNET’in dijital müzik platformu TTNET Müzik, sunduğu zengin içerik ve uygulamalarla kullanıcıların müzik keyfini ikiye katlıyor. Dijital müzik platformları arasında sadece TTNET Müzik’te yer alan düzenleme ile kullanıcılar ayda toplam 1000 şarkıyı hem mobil hem de web platformundan ücretsiz olarak dinleme hakkına sahipler.

Kullanıcılar TTNET Müzik servisine ücretsiz üye olarak bu ayrıcalıktan yararlanabiliyorlar. Tüm müzikseverlerin erişimine açık olan TTNET Müzik servisine birkaç işlemin ardından kolayca üye olunabiliyor. Kullanıcılar www.ttnetmuzik.com.tr adresine geldikten sonra “üye ol” sekmesine tıklayarak, karşılarına çıkan kısa formu dolduruyor ve ardından TTNET Müzik’in renkli dünyasına giriş yapıyorlar.

TTNET Müzik'te kullanıcılar, ücretsiz üye girişi ile ayda toplam 1000 şarkıyı dinleyebildikleri gibi sunulan farklı üyelik paketlerinden de yararlanarak, daha çok müzik dinleyebiliyor ve sevdikleri şarkıları indirebiliyorlar.

TTNET Müzik kullanıcılarına her yerde müzik keyfi yaşatıyor. “TTNET Müzik IOS ve Android Uygulaması”, kullanıcıların mobil dünyadaki müzik deneyimini zenginleştiriyor ve TTNET Müzik portföyünü ek bir ücret ödemeksizin tablet ve akıllı telefonlara taşıyor. Aynı anda birçok işlemi yapabilme özelliğine sahip uygulama sayesinde; telefon ve tabletlerde başka işlem yaparken veya diğer uygulamalar arasında gezinirken müzik keyfi devam ediyor.

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  35 Yıldır Aşk'la!
  cover
  Engelsiz Mikrofon Radyo Ödülleri Sahiplerini Buldu
  cover
  Nuray Hafiftaş Ölüm Yıldönümünde Anılıyor!
  cover
  Buse Varol, Alişan Çiftinin Bebekleri Dünya'ya Geldi!
  cover
  Doğu'nun Hikâyesi Müzikseverlerle Buluştu!