HABERLER

Tatlıses Özlemine Kısa Bir Ara!

Güncelleme: 23.02.2016 14:43

cover

Poll Production imzalı, İstanbul Ses Kayıt’ın ‘Burhan Bayar Şarkıları’ albümünde büyük sürpriz... Arabesk müziğin efsane ismi Burhan Bayar’ın hit olmuş şarkılarının yeniden yorumlandığı albümde İbrahim Tatlıses de var!

Arabesk müziğin efsanevi bestecisi, hit olmuş tüm şarkıların bir numaralı ismi Burhan Bayar, binlerce albüme gitarı ile imzasını atan Erdinç Şenyaylar ve bağlama virtüözü Ahmet Koç'un bir araya gelerek oluşturdukları "İstanbul Ses Kayıt" albümü İmparator’un sessizliğine de son veriyor...

İbrahim Tatlıses, yaşadığı silahlı saldırı öncesinde kaydettiği ‘Vur Gitsin Beni’ ile özleyenlerine ‘Geri dönüyorum’ mesajı veriyor!

Çok yakında yeni albümüyle sevenlerinin karşısına çıkacak olan İbrahim Tatlıses, "Vur Gitsin Beni" ile Türkiye'nin ‘İmparator’ özlemini biraz da olsa dindirecek. Milyonların sabırsızlıkla beklediği albüm öncesi müzikseverlere sürpriz yapan Tatlıses, buluşmanın geri sayımını da "Vur Gitsin Beni" ile başlatmış olacak.

İlk Klip İmparator İçin!

‘Mutlu Ol Yeter’, ‘Yıkılmışım Ben’, ‘Kurşuna Gerek Yok, ‘Benim Hayatım’ gibi onlarca Burhan Bayar şarkısını yorumlayan ve milyonları peşinden sürükleyen Tatlıses, İstanbul Ses Kayıt’ın ilk albümü için, silahlı saldırıya uğramadan önce gerçekleştirdiği kaydın kullanılmasına izin verdi...

Tatlıses’in bu jesti karşısında, Poll Production da albümün ilk klibini ‘Vur Gitsin Beni’ye çekti. Kemal Başbuğ yönetmenliğinde çekilen klipte, Tatlıses’in arşivinden fotoğrafları kullanıldı.

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!
  cover
  İbrahim Tatlıses'in Acı Günü!
  cover
  Viyana’dan Köprü ve Ötesi Rüzgarı Geçti!