HABERLER

Tamer Karadağlı'nın Elleri 6 Ay Alçıda Kalacak!

Güncelleme: 13.10.2014 09:41

cover

Tamer Karadağlı, ölümden dönse de motosiklet sevdasından vazgeçmedi. Önceki gün kaza geçiren ünlü oyuncu, hastanede ziyaretine gelen yakınlarına “İyileşir iyileşmez yeniden motoruma bineceğim” dedi.

Hürriyet'ten Zelal Özalp'in haberine göre motosiklet tutkusuyla bilinen Tamer Karadağlı’nın Bursa’nın İznik İlçesi’nde kaza yaptığı haberi, sevenlerini korkuttu.

Önceki gün Müşküle Köyü yakınlarında yola dökülen zeytinyağı nedeniyle motosikletinin hakimiyetini kaybeden ve yol kenarına savrulan oyuncu, ambulans helikopterle getirildiği Acıbadem International Hastanesi’nde ameliyata alındı.

Her iki eli de bileklerinden kırılan Karadağlı’nın ameliyatını gerçekleştiren Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Prof. Dr. Ufuk Nalbantoğlu, operasyonun ardından şu açıklamayı yaptı: “İki el bileğinde kırık olduğu saptanması nedeniyle ameliyata aldığımız Tamer Karadağlı’ya plak-vida sistemiyle tespit yaptık. Ameliyatı başarı geçen hastamız, iki gün sonra taburcu edilecek.”

ELLERİ 6 AY ALÇIDA

Tamer Karadağlı’nın tedavi gördüğü hastane dün ziyaretçi akınına uğradı. Karadağlı’nın sağlık durumu hakkında bilgi almak için hastaneye gelen arkadaşları, ünlü oyuncunun “İyileşir iyileşmez yeniden motoruma bineceğim” dediğini aktardı. Karadağlı’nın kırılan el bileklerinin en az 6 ay alçıda kalacağı söyleniyor.

Haberi İspanya’da aldı

Tamer Karadağlı’nın eski eşi Arzu Balkan, kaza haberini kızı Zeyno’yla birlikte tatil için gittiği İspanya’da aldı. Tatili yarıda kesen Balkan ve kızı, Türkiye’ye döndü.

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!
  cover
  İbrahim Tatlıses'in Acı Günü!
  cover
  Viyana’dan Köprü ve Ötesi Rüzgarı Geçti!