HABERLER

Soner Sarıkabadayı'dan Özel Açıklamalar!

Güncelleme: 15.12.2014 17:37

cover

Pop müziğin son yıllarda parlayan yıldızlarından biri olan Soner Sarıkabadayı, Pendik Neomarin'de hayranlarıyla buluştu.

Banu Noyan Event tarafından gerçekleştirilen organizasyonda hayranları AVM'yi hınca hınç doldurdu.  Soner Sarıkabadayı hayranları ünlü sanatçıyı görebilmek için Neomarin önünde uzun kuyraklar oluşturdu.

Hem imza dağıtan hem de soruları yanıtlayan Sarıkabadayı, Yara Bandı isimli albümünden de 3 şarkı seslendirdi. Sanatçının CD'si Neomarin tarafından hayranlarına ücretsiz olarak dağıtıldı.

4  aylık bir bebeği kucağına alan sanatçı 'Artık benim de bir çocuğum olmalı, Allah'm bana da nasip et' deyince yüzlerce kişi çığlık attı ve adeta kıyamet koptu. Genç kızlar 'Soner... Soner' diye bağırınca sanatçı şaşkınlığını gizleyemedi ve 'Aslında utangaç bir yapım var. Ama bu ilgi herkesin hoşuna gider' diyerek mutluluğunu belirtti. Organizasyonun sonuna gelinmesine rağmen hayranlarını kırmak istemeyen sanatçı, organizasyonu uzatarak, saatlerce imza dağıttı.
AVM Müdürü Gökay Uzar'dan teşekkür çiçeği alan Soner Sarıkabadayı 'Beni sevenlerimle buluşturdunuz asıl ben size çicek vermeliyim' dedi.

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!
  cover
  İbrahim Tatlıses'in Acı Günü!
  cover
  Viyana’dan Köprü ve Ötesi Rüzgarı Geçti!