HABERLER

Soner Sarıkabadayı' dan Rekor!

Güncelleme: 26.12.2014 14:37

cover

Soner Sarıkabadayı Aralık ayı boyunca verdiği konserler ve imza günü etkinlikleriyle kırılması güç bir rekora imza attı.

Yazın çıkardığı "Yara Bandı" single'ı ile yakaladığı başarıyı verdiği konserler ve imza günleri ile perçinleyen Soner Sarıkabadayı hız kesmeden yoğun temposuna devam ediyor.

Aralık ayı içerisinde Almanya'nın Hamburg şehrinde verdiği konserden sonra sırası ile İstanbul, Bursa, Antalya, Diyarbakır, Adana, Gaziantep, Şanlıurfa, Bolu ve Augsburg'da etkinliklere katılan sanatçı, yılın son günlerinde Kahramanmaraş ve İstanbul'daki imza günlerini yaptıktan sonra Mersin'de vereceği muhteşem yılbaşı konseri ile 2014'ü tamamlamış olacak.

Tüm bu etkinlikler çerçevesinde yaklaşık 17 bin km yol kateden ve 1.5 milyon toplam katılımla kendi dalında ulaşılması güç bir rekora imza atan Sarıkabadayı 2015 yılında bu maratonun katlanarak devam edeceğini söyledi.

2015 yılında hayranlarının yoğun isteği üzerine daha çok konserler düzenleyeceğini söyleyen Sarıkabadayı, hayranlarının olduğu heryere gitmeyi ve onlarla buluşmanın planlarında 1.sırada olduğunu, sevenleriyle bir aradayken aldığı enerjinin yazdığı şarkılara da olumlu yansıdığını dile getirdi.

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!
  cover
  İbrahim Tatlıses'in Acı Günü!
  cover
  Viyana’dan Köprü ve Ötesi Rüzgarı Geçti!