HABERLER

Şok! Ünlülerin Çıplak Fotoğrafları İnternete Servis Edildi!

Güncelleme: 27.11.2014 18:00

cover

İCloud skandalına bir yenisi daha eklendi. Dünyaca ünlü kemancı Chloe Dykstra ve Lauren Skaar'ın da çıplak görüntüleri yer aldı. Kate Upton, Jennifer Lawrence ve Rihanna derken yine ünlülerin özel fotoğrafları telefonlarından çalındı, internete servis edildi.

Chloe Dykstra ve Lauren Skaar'da iCloud kurbanları arasına katıldı.  Anna Kendrick, Kelli Garner ve Emily Browning gibi ünlü isimlerin de içinde olduğu pek çok ismin fotoğraflarını iCloud hesaplarını hack'leyerek giren hacker'lar çıplak fotağrafları internete yayınladı...

Bilişim sektörü uzmanları herkesin cep telefonunda kolayca erişilebilen iCloud bölümüne ayrıca bir şifre konmasının öneriyor.

Yani fotoğrafları buluta atmak da sandığınız kadar güvenli değil. Bir grup bilişim uzmanı ise telefonu hacklenen birisinin ne yaparsa yapsın mahreminin kalmayacağı görüşünde.Aslında bu fotoğrafların ele geçmemesi için yapmanız gereken sevgiliniz için bile bu pozları vermemek.

Kate Upton ve Jennifer Lawrence’in çıplak fotoğrafları yayınlandı (Jennifer Lawrence - Kate Upton iCloud Fotoğrafları) Oscar ödüllü oyuncu Jennifer Lawrence’ın temsilcileri yıldızın kısa sürede bir çok internet sitesinde yayınlanan çıplak fotoğraflarının gerçek olduğunu doğrularken “Bu özel hayata yapılmış ciddi bir saldırı. Jennifer Lawrence’ın çalınan fotoğraflarını yayınlayan herkesin yargılanması için yetkililerle iletişime geçildi” dedi

Aralarında Jennifer Lawrence ve Kate Upton gibi isimlerin de bulunduğu yaklaşık 100 ünlünün çıplak fotoğrafları icloud hesaplarını hackleyen bir bilgisayar korsanı tarafından 4chan isimli internet sitesine sızdırıldı. Jennifer Lawrence ve Kate Upton'ın çıplak fotoğrafları olay yarattı. Jennifer Lawrence ve Kate Upton çıplak fotoğraflarıyla ilgili henüz bir açıklama yapmadı.

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!
  cover
  İbrahim Tatlıses'in Acı Günü!
  cover
  Viyana’dan Köprü ve Ötesi Rüzgarı Geçti!