HABERLER

Şok! Ünlü Futbolcu Hastaneye Kaldırıldı!

Güncelleme: 16.12.2014 10:17

cover

Fenerbahçe'nin milli futbolcusu Caner Erkin hastaneye kaldırıldı.

Fenerbahçe'nin milli futbolcusu Caner Erkin hastaneye kaldırıldı. Bir restoranda baygınlık geçirdiği öğrenilen yıldız futbolcunun durumunun iyi olduğu belirtildi.

Bir restoranda yemek yerken Caner Erkin, baygınlık geçirince hastaneye kaldırıldı. İlerleyen saatlerde başarılı futbolcu hastanede yapılan kontrollerin ardından taburcu oldu.

Fenerbahçe'nin resmi internet sitesinden yapılan açıklama şöyle:

"Profesyonel Futbol Takımımız oyuncularından Caner Erkin’in Ortaköy’de bir restoranda rahatsızlandığı konusuyla ilgili çıkan habere istinaden Takım Doktorumuz Doç. Dr. Burak Kunduracıoğlu Fenerbahçe Televizyonuna açıklamalarda bulundu.

Doç. Dr. Kunduracıoğlu Caner Erkin’in sağlık durumuyla ilgili; “Caner akşam yemek sonrası bir fenalık geçirmiş. Bir baygınlık durumu gerçekleşmiş. Bunun üzerine sponsor hastanemiz Liv Hospital’e gönderildi. Orada uzman hekimler tarafından nörolojik muayenesi, kan tetkikleri yapıldı. Baygınlık esnasında kafasını vurmuş, bu yüzden beyin tomografisi çekildi. Durumunda tespit edilen patolojik ya da sıkıntılı ciddi bir şey yok. Kontrolleri yapıldıktan sonra taburcu olacak. Uzman ekiplerle de görüştük. Korkacak, endişe edecek bir şeyi yok.” dedi."

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!
  cover
  İbrahim Tatlıses'in Acı Günü!
  cover
  Viyana’dan Köprü ve Ötesi Rüzgarı Geçti!