HABERLER

Şok! Fedon'dan Çok Sert 29 Ekim Mesajı!

Güncelleme: 28.10.2014 18:05

cover

"Böyle düşünen şerefsizleri, bizlerin tırnağı kadar..."

MUĞLA’nın Bodrum İlçesi’nde 2 yıl önce düzenlenen 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamalarına elinde Türk bayrağı ile katılan Fedon, kendisine ait sosyal paylaşım sitesinde paylaşılan yorumlara bugün yanıt verdi. ’Duygu sömürüsü yapıyor’ eleştirilerine tepki gösteren Fedon "Böyle düşünen şerefsizleri, bizlerin tırnağı kadar Türk olmaya davet ediyorum. Cumhuriyet bayramınız kutlu olsun" dedi.

Muğla’nın Bodrum İlçesi’nde iki yıl önce düzenlenen 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinliklerine elinde Türk bayrağı ile katılan sanatçı Fedon, koluna yaptırdığı Atatürk imzalı dövmesi, kulağında ay yıldızlı küpesi ve elinde Türk bayrağı ile fotoğraflarını kendisine ait sosyal paylaşım sitesinde paylaştı. Fotoğrafın altına yapılan ’Duygu sömürüsü yapıyor’ yorumlarına çok kızan Fedon, sosyal paylaşım sitesinde verdiği yanıtta "Kulağıma bazı arkadaşlarımın ’duygu sömürüsü yapıyor’ gibi sözleri geliyor. Böyle düşünen şerefsizleri bizlerin tırnağı kadar Türk olmaya davet ediyorum. Cumhuriyet bayramınız kutlu olsun" dedi.

’BU ÜLKE BÖLÜNMEYECEK’

DHA muhabirine telefon ile açıklamada bulunan 68 yaşındaki Fedon bugün İstanbul’da olduğunu belirterek şunları söyledi:

"Yarın oğlum Fedon ve eşim ile birlikte hem gündüz yapılacak etkinliklere motosikletlerimizle, hem de gece yapılacak Fener alayına elimizde Türk bayrakları ile katılacağız. Çanakkale’de şehit olan bir dedenin torunuyum. Türkiye Cumhuriyeti’nde bugün refah içerisinde yaşıyorsak, atalarımızın döktüğü kanlar sayesindedir. Bugün Atatürk’e borcumuzu ödemeye çalışıyoruz. Bizim rahat yaşamamız için kan dökenlere bu borcumuzu ödemek zorundayız. Bu ülke bölünmeyecek. Bayrağımızı son kanımıza kadar havada tutmak bizim ve her Türk’ün görevidir. Türkiye Cumhuriyeti ve Türk Bayrağı ilelebet yaşayacak. Buna engel olmak isteyenler emellerine ulaşamayacak. Öğrendiğim ilk üç sevgi Allah, ana ve Atatürk sevgisi oldu."

İlgili Foto ve Video Galeriler

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  'Rubato ile Başka Şarkı'nın Konuğu; Kubat!
  cover
  Kral Vizyon; 'Her Şey Seninle Güzel'
  cover
  Sanat Dünyasından Mutlu Haber!
  cover
  Berkay İsyanlarda!
  cover
  Yıldız Desenli Pançosu İle Büyüledi...