HABERLER

Sinan Burcu Özen Çifti Muhteşem Bir Törenle Evlendi!

Güncelleme: 23.05.2016 16:33

cover

Ünlü sanatçı Sinan Özen, 2 yıldır birlikte olduğu eczacı Burcu Kartal ile Sheraton Grand İstanbul Ataşehir’de muhteşem bir düğünle dünya evine girdi.

Çiftin nikah şahitliklerini Behice Akkaya, Asım Cengiz, Hamdi Topçu, Reşat Cevahir, Barış Kartal üstlenirken, nikahı Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün kıydı.

Gecede Sinan- Burcu Özen’i yakın dostlarının yanı sıra Eda- Metin Özülkü, Cengiz- Fadime Kurtoğlu, Müge Anlı, Hami Mandıralı, Arif Verimli, Afrikalı Ali ve Hopdedik Ayhan yalnız bırakmadı.

Gezegen Mehmet ise, jest yaparak gecenin sunuculuğunu yaptı. Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Bursa Valisi Münir Karaloğlu, Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan tebrik telgrafı gönderdi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kutlama mesajında ise ‘Çıktığınız bu yolda sevgi ve saygı içerisinde sağlıklı bir ömür sürmeniz temennisiyle sizlere iki cihan saadeti diler, beraberliğinizin iki aileye de mutluluk getirmesini Cenab-ı Allah’tan niyaz ederim’ ifadeleri yer aldı.

Çift ilk dansını Sinan Özen’in ‘Sana Bir Şey Olmasın’ adlı şarkısıyla yaptı.

 

İlgili Foto ve Video Galeriler

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!
  cover
  İbrahim Tatlıses'in Acı Günü!
  cover
  Viyana’dan Köprü ve Ötesi Rüzgarı Geçti!