HABERLER

Sibel Can Gözyaşlarını Tutamadı

Güncelleme: 30.06.2016 16:40

cover

Sibel Can Gözyaşlarını Tutamadı

Sibel Can Atatürk Havalimanı’ndaki anma alanına karanfil bıraktı, gözyaşlarına hakim olamadı...

Yaşanan terör saldırısından sonra önceki gün Atatürk Havaalanı'na giden Sibel Can gözyaşlarına hakim olamadı. Sibel Can Atatürk Havalimanı’ndaki anma alanına karanfil bıraktı. Havaalanında yaşanan dehşet verici saldırı sonrası oluşan ortamı ve enkazı görünce gözleri dolan Sibel Can, hayatını kaybedenler için yapılan anma alanında ise duygusal anlar yaşadı.

Sibel Can, Ramazan Bayramı’nda vereceği konserler öncesinde kızı Melisa Ural’la Monaco’ya giderken anma alanına karanfil bıraktı. Saldırıda yaralananların içinde tanıdıkları olduğunu belirten şarkıcı, “İlk gün acı haberle kötü olduk. Burada çalışan tanıdıklarımdan bazıları terör saldırısında yaralandı. O yüzden acım çok daha fazla katlandı” dedi.

‘TÜYLERİM DİKEN DİKEN OLDU’

Anma alanında dua eden Sibel Can, “Gerçekten çok büyük acı… Buraya gelince tüylerim diken diken oldu. Biz bu halde perişan durumdaysak, hayatını kaybedenlerin yakınları ne halde olduklarını düşünemiyorum. Türk milletinin başı sağolsun. Ben de dua etmek istedim. Konuşacak halim yok. Derin üzüntü içerisindeyim. Lütfen daha fazla soru sormayın” şeklinde konuşarak  gazetecilerinden ricada bulundu.
 

 

 

 

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Tech Drone League 2.Etap Yarışları Başlıyor!
  cover
  'Rubato ile Başka Şarkı'nın Konuğu; Kubat!
  cover
  Kral Vizyon; 'Her Şey Seninle Güzel'
  cover
  Sanat Dünyasından Mutlu Haber!
  cover
  Berkay İsyanlarda!