HABERLER

Şevval Sam'dan Bayramda Muhteşem Konser!

Güncelleme: 07.10.2014 12:24

cover

Muhteşem performanslarıyla dinleyenleri büyüleyen ve hatıralarında yer eden Şevval Sam gece boyunca eksi ve yeni şarkılarını hayranları için seslendirdi.

Kıbrıs'ın yeni gözdesi Grand Pasha Girne, bayramın ikinci gününde misafirlerine Şevval Sam eşsiz sesinden unutulmaz bir gece yaşattı. Girne'nin en yeni butik oteli Grand Pasha Girne, açılışının ilk yılını kutlamanın heyecanını ve bayramın ikinci günü mutluluğunu eşsiz ses Şevval Sam'ın konseri ile taçlandırdı.

Doğal güzelliği ve eşsiz sesi ile Şevval Sam bayram konserine Zeki Müren?in ölümsüz şarkısı 'Şimdi Uzaklardasın' ile başladı.

Şevval Sam ile nostaljik bayram

Konserine nostaljik bir başlangıç yapan Şevval Sam ikinci şarkısını da eski ve unutulmaz parçalardan biri olan 'Hani O Saçlarına Taç Yaptığın Çiçekler'i misafirlerinin arasında seslendirdi. Bir hayranının verdiği beyaz çiçeği saçına takan büyüleyici ses Şevval Sam, Grand Pasha Girne sahnesinde adeta nostalji rüzgarı estirdi. Sam en minik izleyicisini kucağına alıp objektiflere gülümsemeyi ihmal etmedi.

Efeler ile karşılıklı dans

Müzeyyen Senar'ın unutulmaz parçası Ormancı'yı seslendiren Şevval Sam efeler ile karşılıklı dans etti ardından türkü eşliğinde kaşık çaldı. Başarılı dans ekibi ile gece boyunca bir an olsun yerinde durmayan güzel sanatçı zaman zaman dinleyicilerinin arasında dolaşarak hep bir ağızdan şarkılar söyledi.

Şevval Sam üç saati aşkın süren bayram konser performansının ardından önce tek tek ekibine ardından tüm davetlilere teşekkürlerini ileterek alkışlar eşliğinde konserini noktaladı.

İzleyicilerinin bayramını ve Grand Pasha Girne'nin birinci yılını kutlayan Sam, gece boyunca geçmişten günümüze birçok parçayı konuklar ile hep bir ağızdan seslendirdi ve misafirlere unutulmayacak bir gece yaşattı.

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!
  cover
  İbrahim Tatlıses'in Acı Günü!
  cover
  Viyana’dan Köprü ve Ötesi Rüzgarı Geçti!