HABERLER

Şeref Meselesi Son Bölümde Şaşırtan Yakınlaşma!

Güncelleme: 29.12.2014 15:18

cover

Kanal D ekranının yeni dizisi Şeref Meselesi 6. Bölüm ile ekrana geldi. Yiğit ve Kübra arasında bebek problemi yaşanırken Sibel'in duyguları da açığa çıkar. Şeref Meselesi son bölümde sürpriz gelişmeler yaşandı. İşte detaylar.

Kübra’nın haberiyle bütün mahalle şok olurken Sadullah kalp krizi geçirir.  Babasına bir şey olmaması için dua eden Kübra bir darbede Yiğit'ten alır. Karnındaki çocuğun babası Yiğit bebeği istemediğini ve aldırmasını söyler. Emir başta olmak üzere Derya ve Sibel de Yiğit’e tavır alır.

Kübra'nın hamile olduğunu söylemesi Yiğit'in üzerinde baskı oluşturmaya başlamıştır!.. Başta Emir olmak üzere, herkes ona yüklenir!.. Yiğit ise, Sadullah'ın torunu olarak baktığı çocuğu sahiplenmez... Kübra'yı hastaneye getirir ve çocuğu aldırmasını ister!..

Emir, Sarp'ın ona verdiği dava üzerinde çalışırken bazı tuhaflıklar fark eder. Sarp, bu durumdan rahatsız olunca Emir'i davadan alır. Kemal ve Sarp Nihat'la ortak iş yapmaktadır. Davadan alınmasına rağmen gizlice şüphelerinin peşinden giden Emir çok büyük bir ipucu elde eder.

Derya üvey babasını öldürmüştür ve hapse girmemek için Yiğit'ten yardım ister!

Gözü dönen Ayhan, Derya'yı zorla alıkoyarak ona sahip olmaya çalışır.  Kendini korumaya çalışan genç kız ile Ayhan arasında büyük mücadele yaşanır.

SİBEL VE YİĞİT ARASINDA BÜYÜK YAKINLAŞMA!

Zor ve çaresiz durumda olan Derya’nın yardımına Yiğit ve Emir yetişir. Ancak iki kardeşin olayın çözümüne yaklaşımları çok farklıdır. Yiğit, Kübra'yı çocuğu aldırmaya ikna ederken  Annesinin, Bora'dan para aldığını öğrenen Sibel, önce evi terk edip pansiyona taşınır.

Son yaşananlar Sibel ve Yiğit’i hiç beklenmedik biçimde birbirine yakınlaştırır.  Aralarındaki çekime direnemeyen ikili Kübra'nın yeni sürpriziyle neye uğradıklarını şaşırırlar.

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!
  cover
  İbrahim Tatlıses'in Acı Günü!
  cover
  Viyana’dan Köprü ve Ötesi Rüzgarı Geçti!