HABERLER

Serdar Ortaç Hastalık Dinlemedi Açıkhava'yı İnletti!

Güncelleme: 06.08.2014 09:41

cover

Uzun süren rahatsızlığının ardından ilk kez KralPOP Radyo ve KralPOP TV medya sponsorluğunda Açıkhava’da sahneye çıkan Serdar Ortaç, 20. Sanat Yılı’nın ihtişamına yaraşır bir konserle hayranlarının karşısına çıktı.

Sanatçı, Turkcell’in 20. Yıl etkinlikleri çerçevesinde Pera Event organizasyonunda gerçekleştirilen 20.Yılını kutlayan Kral Grubu'nunda medya sponsoru olduğu Turkcell Yıldızlı Geceler konserinde 1994 yılından bu yana yazdığı ve bestelediği şarkılarını havai fişekler eşliğinde seslendirdi!

Uzun süredir hastalığı ile gündemde olan Serdar Ortaç, İstanbul Harbiye Açıkhava  Konserine “Hastalığım bile havalı, sağlıklıyım karşınızdayım” diyerek başladı. Konser boyunca annesi Nesrin Ortaç ve annesinin yanında oturan eşi Chloe ile sohbet eden sanatçı , eşi için ‘Yeşil Gözlüm’ şarkısını okudu. Özellikle dansçı kızları ile yaptığı şovlar için eşinden sahnede izin isteyen Serdar Ortaç, her zaman olduğu gibi sahne performansı ile hayranlarını coşturdu. Geceye damga vuran olaylardan biri de Serdar Ortaç’ın annesinin sanatçının ısrarları üzerine ‘Kader Diyemezsin’ şarkısını söylemesi oldu. Seyircilerin büyük beğenisini kazanan Nesrin Ortaç, dakikalarca alkışlandı.

Serdar Ortaç, 20. Sanat Yılı’na özel olarak hazırladığı 14 parçadan oluşan Bana Göre Aşk adlı albümünün en güzel parçalarının yanı sıra bugüne kadar yazdığı ve bestelediği pek çok şarkıyı da seslendirdi. Yerinde oturan hayranlarına takılan sanatçı, Açıkhava’nın büyük bölümünü ayaklandırıncaya kadar coşkulu şarkılarına devam etti.

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Koray Avcı’dan Müzik Şöleni!
  cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!
  cover
  İbrahim Tatlıses'in Acı Günü!
  cover
  Viyana’dan Köprü ve Ötesi Rüzgarı Geçti!