HABERLER

Selami Şahin Sanat Hayatının 50’nci Yılını Kutladı!

Güncelleme: 18.04.2016 10:45

cover

Selami Şahin, sanat hayatının 50’nci yılını Kral Medya sponsorluğunda, Bostancı Gösteri Merkezi’nde verdiği konserle kutladı. Geceye özel repertuvar hazırlayan şarkıcıyı dinlemeye ünlü isimler de akın etti.

Usta şarkıcı Selami Şahin, sanat hayatının 50’nci yılını sevenleriyle birlikte kutladı. Bostancı Gösteri Merkezi’nde gerçekleşen kutlamada Şahin, günün anlamına özel bir programla sahneye çıktı.

Tahta bir bavul ile İstanbul'a geleli 50 yıl oldu

Konser, Selami Şahin’in 15 yaşında anne ve babasının yanından bir tahta bavulu ile İstanbul’a gelişini anlatan temsili bir video ile başladı.

Müjdat Gezen konserde sahneye çıkıp darbuka çaldı

Sanatçıyı bu özel konserinde hayranlarının yanı sıra Aslı Şen, Suzan Şen, Yeliz, Ümit Besen, Ferhat Göçer, Ömür Gedik, İzzet Yıldızhan, Batuhan Ekşi, Pelin Öztekin, Kıvanç Arslan, Mine Koşan, Semiha Yankı ve Tanju Babacan gibi ünlü isimler de yalnız bırakmadı.

Selami Şahin yüzünden eşimden dayak yedim

Konsere katılan Mine Koşan, Selami Şahin'le bir anısını anlattı: 'Selami benim çok eski arkadaşım; neredeyse 50 yıldır arkadaşız. Hatta onun yüzünden ilk eşimden dayak bile yedim' Koşan dayak olayının detaylarını anlatmak istemedi.

Mine Koşan

Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Şahin, “Ben 16 yaşında sahnelerle tanıştım, o zaman bile bu kadar heyecanlı değildim” dedi.

Ümit Besen, “Birçok şarkım Selami Şahin’e ait dedi.

Selami Şahin’in eşi Didem Şahin ve çocukları da, bu özel gecede hazır bulundu.

Ferhat Göçer, Ömür Gedik’i telefonuna “son aşkım” olarak kaydettiğini söyledi. Göçer, “Ömür beni ‘Ferhat’ diye kaydetmiş görün” diyerek espri yaptı.

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!
  cover
  İbrahim Tatlıses'in Acı Günü!
  cover
  Viyana’dan Köprü ve Ötesi Rüzgarı Geçti!