HABERLER

Seda Sayan, Üç Yıl Aradan Sonra 'Hatıran Yeter'le Müzik Marketlerde!

Güncelleme: 02.09.2014 17:22

cover

Üç yıldır albüm yapmayan Seda Sayan, suskunluğunu yeni albümü ile bozuyor. Seda Sayan’ın yeni albümü “Hatıran Yeter” adını taşıyor.

“Hatıran Yeter” adlı albümünde dinlemekten zevk aldığı şarkıları biraraya getiren Seda Sayanın albümünde Zeki Müren’den Ajda Pekkan’a pek çok ünlü ismin şarkıları bulunuyor.

“Hatıran Yeter” albümü için Ahmet Selçuk İlkan, Ahmet Özden, Erkan Çelik, Fikret Şeneş, Hasan Beydili, Metin Işık, Yılmaz Tatlıses gibi ünlü isimlerin şarkılarını seslendiren Seda Sayan, aranjelerde Kenan İlgen ve Taşkın Sabah ile çalıştı. Seda Sayanın Zeki Müren’in Mış Mış, Ajda Pekkan’ın Daha Neler, Ferdi Tayfur’un Hatıran Yeter, Metin Işık’ın Lay Lay Lom şarkılarını seslendirdiği albümün tek yeni şarkısı ise Erkan Çelik imzalı Bulurum Seni.

Seda Sayan yeni albümü için "Sevenlerimi çok beklettim ama değecek. Güzel bir albüm oldu severek dinleyecekler. Kendilerinden çok şey bulacaklar. Yıllar önce ben bu şarkıları zevkle dinliyordum, bu defa sevdiğim şarkıları paylaşmak istedim sevenlerimle " dedi.

Seda Sayanın “Hatıran Yeter” albümü müzik marketlerde yerini aldı.

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!
  cover
  İbrahim Tatlıses'in Acı Günü!
  cover
  Viyana’dan Köprü ve Ötesi Rüzgarı Geçti!