HABERLER

Seda Sayan Cem Yılmaz'dan Rol İstedi!

Güncelleme: 19.12.2014 18:46

cover

Televizyon programı yayından kaldırılan Seda Sayan, konuk olduğu radyo programında Cem Yılmaz’a çağrıda bulunarak “Beni oynat diyorum. Çok keyifle oynarım” dedi

Mehmet Akbay’ın Mehmet’in Gezegen’i programına konuk olan  Seda Sayan, “Cem Yılmaz’a beni yeni filminde oynat diyorum. Çok keyifle oynarım Cem’in filminde. Espriyle komedi filminde oynamak istemesinin nedenini benim de kurallarım var soyunmam, öpüşmem, yatağa girmem. Ben onun için komedi filmi istiyorum” diye çağrıda bulundu.

Yıllar once Kibariye’nin İstanbul’a ilk geldiği yıllarda aynı evde yaşadıklarını anlatan Seda Sayan o günleri ise, “Ben yemek yapardım, Kiboş da çok titiz oldugu için evi temizlerdi. Onun titizliğinden ve temizliğe düşkünlüğünden eşyalarımız aşınırdı” diye anlattı. Sayan,  Kenan İmirzalıoğlu için ise “Kenan yarışmada en iyi erkek model seçildiğinde çok iyi yerlere geleceğini söylemiştim” diye konuştu.

Arda ikinci oğlum

Seda Sayan oğlu Oğulcan Engin’in yakın arkadaşı Arda Turan hakkında ise  “Arda Turan Oğulcan’dan sonraki ikinci oğlum gibi, onu çok seviyorum” diye konuştu.

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!
  cover
  İbrahim Tatlıses'in Acı Günü!
  cover
  Viyana’dan Köprü ve Ötesi Rüzgarı Geçti!