HABERLER

Sanat Müziği ve Arabesk Aynı Sahnede!

Güncelleme: 15.10.2018 09:50

cover

Türk Sanat Müziği sanatçısı Muazzez Abacı ve arabesk müziğin başarılı yorumcularından Serkan Kaya, peş peşe çıktıkları Günay Restaurant sahnesinde adeta kulakların pasını sildi.

Programına alaturka eserlerle başlayarak sanat müziğine gönül veren misafirlerine müzik ziyafeti sunan Muazzez Abacı, 'Vurgun' şarkısını mekanı dolduranlarla birlikte koro halinde seslendirdi.

Kırmızı kıyafeti ile oldukça şık bir görüntü sergileyen Abacı, "Gençlerin değerlerimize daha fazla sahip çıkması gerektiğini düşünüyorum. Bizlerden sonra bu bayrağı taşıyacak neferler gerek. Popüler kültürün içinde boğulup, bizim olan kıymetleri, değerleri sahipsiz bırakmayalım" sözleriyle büyük alkış aldı.

Yaklaşık 1.5 saat sahnede kalan Abacı, daha sonra mikrofonu Serkan Kaya'ya devretti. İkinci yarıda sahneye çıkan Kaya, 'Karagözlüm' şarkısıyla açılışını yaptığı performansında seyircilerden gelen istekleri de geri çevirmedi. Serkan Kaya, 'Aşk Ne Demek Bilen Var mı?' şarkısını yoğun istek üzerine iki kez peş peşe seslendirdi.

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!
  cover
  İbrahim Tatlıses'in Acı Günü!
  cover
  Viyana’dan Köprü ve Ötesi Rüzgarı Geçti!