HABERLER

Şahan Gökbakar'a İlginç Teklif!

Güncelleme: 22.12.2014 11:03

cover

Şahan Gökbakar, son filmi Recep İvedik 4'ten payına düşen 25 milyon TL'yi demeyen dağıtım şirketi Tiglon'un sahibi Murat Akdilek'le hukuk savaşına devam ediyor.

Güneş'in haberine göre iflas ettiğini gerekçe göstererek parasını ödemeyen Akdilek hakkında İstanbul 63. Asliye Ceza Mahkemesi’nde görülen davanın ilk duruşması sonrası açıklama yapan Gökbakar, “25 milyonluk hırsızlık davasının duruşmasına katıldık bugün. Hakim beye derdimizi anlattık. Adaletin en doğru kararı vereceğinden hiçbir şüphem yok. Dualarınız ve tüm iyi dilekleriniz için teşekkürler” dedi.

'Gereken duayı yapıyorum'

Gökbakar, bir takipçisinin yazdığı “25 milyonluk vergi ödedin mi diğer filmlerde merak ediyorum” yorumuna, “Kardeş bu çalınan, alamadığım paranın vergisini bile ödedim. Fatura kesildiği için 4,5 milyon TL artı 2,5 civarı KDV... Fikriniz olmayan konularda yorum yazmaya ne meraklısınız” tepkisini gösterdi.

Bir takipçi de "Abi ben gerekli duayı yapıyorum. İnşallah kazanacaksın. Durumum sıkışık, kazanınca bana bir 5 bin TL'cik versene" yazdı.

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Yıldız Desenli Pançosu İle Büyüledi...
  cover
  Bülent Seyhan Rekor Kırdı!
  cover
  Sanat Camiasının 10 Kasım Paylaşımları!
  cover
  Büyük İndirim Şenliği Başladı...
  cover
  Sibel Can'dan Yeni Klip!