HABERLER

Sadık Karan'dan Yeni Single!

Güncelleme: 08.08.2014 10:58

cover

Sadık Karan, 2013 yılında yayınladığı 4. albümü 'Yeni'nin ardından müzik yolculuğuna "Radyoda Geçtiğin Şarkı Gibiyim" isimli single çalışmasıyla devam ediyor.

Dokuzsekiz Müzik etiketiyle dijital platformlarda yerini alan, sözü ve müziği sanatçının kendisine ait şarkının düzenlemesi Alper Atakan tarafından yapıldı.

Fotoğraflarını Namık Kemal Ünal'ın çektiği, grafik çalışmaları Hakin Des tarafından gerçekleştirilen çalışmanın Mix - Masteringini Emre Kıral yaptı.

Geçtiğimiz günlerde başarılı yönetmen Levent Öztürk yönetmenliğinde İzmir'in Ödemiş ilçesinde klibi çekilen şarkının üç gün süren çekimlerinde 40 kişilik kalabalık bir ekip çalıştı.

Klip için özel hazırlanan, evin bir odası olarak dekore edilmiş bir platformun ve İzmir'in Ödemiş ilçesinin görsellerinin kullanıldığı klibin hikâyesinde, oyuncuların ellerinde tuttukları, şarkı sözlerinin yazılı olduğu hashtag'li (#) pankartlarla günümüzün en popüler sosyal medya platformlarından biri olan Twitter'daki hashtag modasına da bir göndermede bulunuluyor.

Klibin sonunda ise güzel ve eğlenceli bir sürpriz izleyenleri bekliyor.

Sadık Karan'ın klip çekimlerinde kullandığı motosiklet Türkiye'de sadece bir tane bulunan, 2013 yılında Uluslararası Motosiklet Festivali'nde tasarım ve dizayn alanında tasarımcısı Mustafa Karakulak'a 1.'lik getiren, motor aksamı dışındaki tüm parçaları el yapımı Çanakkale isimli bir motosiklet.

Bu motosikletin bir diğer özelliği ise üzerinde ünlü airbrush ustası Hakan Kara tarafından yapılan Çanakkale Zaferi temalı dövmelerin oluşu.

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  'Şampiyon' Filminin Fragmanı Yayınlandı!
  cover
  Tech Drone League 2.Etap Yarışları Başlıyor!
  cover
  'Rubato ile Başka Şarkı'nın Konuğu; Kubat!
  cover
  Kral Vizyon; 'Her Şey Seninle Güzel'
  cover
  Sanat Dünyasından Mutlu Haber!