HABERLER

Rus Kızıl Ordu Korosu'nun Türkiye Konserinin Repertuvarı Belli Oldu!

Güncelleme: 27.05.2015 16:53

cover

Coşku dolu sahne performanslarıyla gittikleri her ülkede gönülleri fetheden Rus Kızıl Ordu Korosu, IEG Live ve Sa Organizasyon işbirliği ve Rusya Büyükelçiliği’nin destekleriyle Türkiye’ye geliyor.

13 Haziran 2015’te İstanbul Zorlu PSM’de, 15 Haziran’da ise Ankara Congresium’da konser verecek topluluğun repertuvarında 7’den 70’e herkesin diline pelesenk olan yerli ve yabancı birçok şarkı da var!

Dünyanın en prestijli sahnelerinde milyonlarca insan tarafından ayakta alkışlanan ekip, 13 Haziran Cumartesi akşamı saat 21.00’de, Zorlu PSM’de sahne alacak. İstiklal Marşı ile konseri n açılışını gerçekleştirecek Rus Kızıl Ordu’su, Megastar Tarkan’dan “Şıkıdım”, Barış Manço’dan “Genç Osman” , Pharrell Williams’tan “Happy”, Daft Punk’tan “Get Lucky”ye kadar yerli ve yabancı birçok unutulmaz şarkıyı sanatseverler için yorumlayacak. Ayrıca Rus halk şarkılarından klasik eserlere, Mozart ve Verdi gibi sanatçıların opera aryalarından; “Sex Bomb” ve “Hey Jude” gibi pop klasiklerine uzanan geniş bir yelpazede şarkılar söyleyen ekibin, en sevilen şarkıları arasında “Katyuşa”, “Kalinka”, “Kernina” ve “Ave Maria” gibi eserler de yer alıyor.

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!
  cover
  İbrahim Tatlıses'in Acı Günü!
  cover
  Viyana’dan Köprü ve Ötesi Rüzgarı Geçti!