HABERLER

Romanya'dan Transfer, Aylin!

Güncelleme: 04.03.2015 09:45

cover

Romanya’da tanınan Türk asıllı sanatçı Aylin, geçtiğimiz yıl sosyal medyada başlattığı “Kim Bu Kız” kampanyasında adını duyurmuş, sosyal medyada videosunu en çok paylaşan hayranının evinde, Türkiye’deki ilk konseri vermişti.

  Geçtiğimiz yıl Türkçe anlamıyla “benim diğer yarım” dediği İngilizce  “Half of me” single çalışmasını GNL etiketiyle çıkaran Aylin, “Romanya’da bana Türk kızı diyorlar, Türküm bir yarım Türkiye’de diye düşünüyorum. Ve Türkiye’de de müzik çalışmalarımı sürdürmek istiyorum.”.

Aylin,  yine GNL etiketiyle Mart ayında çıkarmayı planladığı single çalışmasını bu kez Türkçe okudu. Türkiye’de sesi ve şarkılarıyla ünlü bir sanatçı ile düet yaptığı single çalışmasının adın adı “Mutluluk”. Hangi sanatçı ile düet yaptığını bu süprizi yakında açıklayacağını söyleyen Aylin “Mart ayında Türkiye’de olacağım. Dilerim “Mutluluk” şarkısı herkese mutluluk getirir, huzur getirir” dedi.
“Romanya’dan Türkiye’ye özellikle de İstanbul’a baktığımda  Metropol şehri gibi görüyorum. Bir Newyork yada Tokyo şehrin’den  bir farkı yok.” .” İstanbul’da ençok keyif aldığı yerin Kapalıçarşı olduğunu, İstanbul’da en sevdiğim zamanın ise Ezan sesinin  duyulduğu an olduğunu belirtten Aylin, ”sanırım ruhumda bir geçmiş var, onu yaşıyorum” dedi.

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!
  cover
  İbrahim Tatlıses'in Acı Günü!
  cover
  Viyana’dan Köprü ve Ötesi Rüzgarı Geçti!