HABERLER

Radyo Eksen Sexgililer Günü'nde "Müzik Aşkına"

Güncelleme: 11.02.2015 11:08

cover

Radyo Eksen’de 14 Şubat Cumartesi sabahı Bob Dylan’ın Sevgililer Günü Özel Programı yayınlanacak. Gece de müzik tarihinin en ateşli şarkıları eşliğinde Roxy’de dans edilecek!

Bob Dylan’ın radyo programı Theme Time Radio Hour’un, daha önce hiçbir yerde yayınlanmamış, Sevgililer Günü Özel Bölümü ‘Kiss’ 14 Şubat sabah 11.00’de 96.2 Radyo Eksen’de!

Bob Dylan’ın Prince, The Champs, The Everly Brothers, Miles Davis ve Frank Wilson gibi sanatçıların şarkılarına yer verdiği ve bunların hikayelerini anlattığı bir saatlik bu çok özel program Türkiye radyolarında ilk defa Radyo Eksen’de yayınlanacak!

Eksen'in bu seferki partisi, 14 Şubat Sevgililer Günü'nde Roxy'de gerçekleşiyor. Radyo Eksen DJ'leri Gülşah Güray, Güven Yıldız ve Gülşah Turgut, "1890 Ekseninde Alternatif Partiler" kapsamında müzik tarihinin en ateşli şarkılarını 14 Şubat’ta Roxy'de çalıyor.

Black Keys’den The Beatles’a, Pearl Jam’den Rolling Stones’a, The Cure’dan The Smiths’e kadar müzik tarihinin en önemli gruplarının en ateşli şarkıları 22.00 itibariyle Roxy’de sıralanacak.

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Sibel Can'a İzmirlilerden Sevgi Seli!
  cover
  Gökhan Kırdar'dan Albüm Müjdesi!
  cover
  'Şampiyon' Filminin Fragmanı Yayınlandı!
  cover
  Tech Drone League 2.Etap Yarışları Başlıyor!
  cover
  'Rubato ile Başka Şarkı'nın Konuğu; Kubat!