HABERLER

Polis Elif Gönlüm'ün Evinde Arama Yaptı!

Güncelleme: 08.04.2015 10:20

cover

Gül Gölge Saygı, milli basketbolcu Kerem Gönlüm’ün eşi Elif Gönlüm’ü ‘beni tehdit ediyor’ diyerek savcılığa şikayet etti. Polis, Elif Gönlüm’ün evinde arama yaptı.

Elif Gönlüm ile Gül Gölge Saygı’nın arası ise internet sitesinde yer alan iddiaya göre Milli basketbolcu Kerem Gönlüm yüzünden açıldı.

En yakın dostu Saygı’nın yaklaşık 10 yıllık eşine ‘özel mesajlar’ yolladığını gören Elif Gönlüm, kıskançlık krizine girdi. İddiaya göre Kerem Gönlüm’ün telefonunda Gül Gölge Saygı’dan gelen özel mesajları gören Elif Gönlüm, Saygı’yla olan dostluğunu bitirdi. Saygı, Elif Gönlüm’den gelen cep telefonu mesajlarını da delil olarak gösterdi. Savcılığın talebi üzerine, Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü polisleri Elif Gönlüm’ün evinde arama yaptı. Polis, Gönlüm’ün bilgisayar ve cep telefonu gibi teknik cihazlarına el koydu.

Gönlüm, özel hayatın gizliliğini ihlal, hakaret ve tehdit suçlarından şüpheli sıfatıyla ifade verdi. Yayınların Elif Gönlüm tarafından yapılıp yapılmadığı ise araştırılıyor.

2 AY UZAK DURACAK

Avukatı Altın Mimir aracılığıyla İstanbul 8. Aile Mahkemesi’ne başvuran Gül Gölge Saygı lehine mahkeme 2 ay süreliğine koruma amaçlı tedbir kararı verdi. Bundan sonra Gönlüm, Gül Gölge Saygı’nın yanına yaklaşamayacak, iletişim araçlarıyla rahatsız edemeyecek.

Bu kararı ihlal etmesi durumunda hapis cezasıyla karşı karşıya kalacak. Elif Gönlüm’ün avukatı Emin Canacankatan bu karara itiraz ettiği halde mahkeme itirazı kabul etmedi.

 

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!
  cover
  İbrahim Tatlıses'in Acı Günü!
  cover
  Viyana’dan Köprü ve Ötesi Rüzgarı Geçti!