HABERLER

Pınar Altınok İle Çok Özel!

Güncelleme: 14.01.2016 13:23

cover

Pınar Altınok ile Yrd. Doç. Dr. olarak  İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi İşletme Anabilim Dalı’nda öğrentmenlik yaptığı özel bir üniversitede  bir araya geldik.

Gelecek projelerinden konuştuğumuz Pınar Altınok, ilk olarak akademik kariyeri hakkında merak edilenleri anlattı; Öğretmenliği çok severek yaptığını söyleyen Pınar Altınok, hem konservatuar hem de ekonomi alanlarında eğitim gördüğünü söyledi.

Pınar Altınok; “ Çift anadal okuduğum için her iki alanda da profesyonel olarak çalışmalarımı sürdürüyorum. Her iki mesleğimi de çok severek yapıyorum.” Dedi. Öğretmenliğinin  yanı sıra müzik çalışmalarına da ara vermeden devam eden Pınar Altınok, yeni albüm öncesi single çalışması hazırlayacağını  anlattı.

Pınar Altınok, “1, 2 şarkılık bir single fikrimiz var. Eski  arşivlerden  bulduğum çok özel arabesk şarkılar var. İnsanın yüreğine işleyen şarkılar. Şimdi bu şarkıların üzerinde çalışıyoruz.'' dedi. 

Single çalışmalarının yanı sıra 10 şarkılık bir albüm hazırlığında olduğunu da belirten Pınar Altınok, Dinleyenlerinin kendisinden beklediği özel bir albüm çalışmasına hazırlandığını söyledi.

Pınar Altınok; “ Ben albümlerime şarkı ararken, yeni ve çok beste dinlerim. Eğer, beste yapan, söz yazan genç arkadaşlarımız, büyüklerimiz varsa bana ulaşıp  eserlerini dinletebilirler.. Bende uygun olanlarını albümümde seslendiririm “Dedi.

Deniz RÜYA ÖZDEMİR
KRAL GRUBU MUHABİRİ

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Safiye Soyman: ‘’Nice yaşlara aslan oğlum’’
  cover
  Alişan ve Buse Oğullarına Böyle Kavuştu!
  cover
  Pınar Soykan’dan Dertli ve Tempolu “Üzülme” Yorumu!
  cover
  35 Yıldır Aşk'la!
  cover
  Engelsiz Mikrofon Radyo Ödülleri Sahiplerini Buldu