HABERLER

Periscope'u En Doğru Kullananlardan Biri Gezegen Mehmet!

Güncelleme: 25.08.2015 10:30

cover

Türkiye'nin en çok satan Posta gazetesi yazarlarından Mehmet Coşkundeniz köşesinde son günlerin en popüler uygulaması "Periscope"u ve Türkiye'de en başarılı şekilde kullanan Gezegen Mehmet'i kaleme aldı.

İşte Mehmet Coşkundeniz'in yazısı;

"Twitter'ın yeni uygulaması Periscope'u biliyorsunuzdur. Telefonlarınız sayesinde canlı yayın yapabiliyorsunuz. Sizin yayınınızı seyredenler de yazarak katkıda bulunuyor. Bence son dönemin en müthiş sosyal paylaşım mecralarından biri.

Bende bugüne kadar iki kez yayın yaptım, aşkla ilgili soruları yanıtladım. Geçenlerde yine böyle bir yayına niyetlendim, uygulamaya girdim ve bazı yayınları gezeyim dedim. Yapmaz olaydım. Ülkenin bütün abazanları buraya toplanmış. Yayın yapan kadınlara 'Oranı aç, buranı aç' şeklinde talepte bulunuyorlar.

Sizin anlayacağınız Periscope, canlı porno show'ların yapıldığıbir platforma dönmek üzere. Düzgün olarak bir tek arada Kral TV'nin Yayın Yönetmeni, Gezegen Mehmet'in sanatçılarla yaptığı yayınlara, bir de gazeteci Ruşen Çakır'ın siyasi söyleşilerine rastlıyorum.

Bu uygulamanın bu kadar anlamından saptırıldığı başka bir ülke yoktur herhalde."

Periscope'ta sizde "Mehmet Gezegen" kullanıcı adıyla sanatçı dostlarıyla keyifli sohbetlere eşlik etmek istiyorsanız Gezegen Mehmet'i takibe alın.

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  'Şampiyon' Filminin Fragmanı Yayınlandı!
  cover
  Tech Drone League 2.Etap Yarışları Başlıyor!
  cover
  'Rubato ile Başka Şarkı'nın Konuğu; Kubat!
  cover
  Kral Vizyon; 'Her Şey Seninle Güzel'
  cover
  Sanat Dünyasından Mutlu Haber!