HABERLER

Özcan Deniz'den Yeni Bir Romatik Komedi: 'Sevimli ve Tehlikeli

Güncelleme: 28.01.2015 15:09

cover

“Ya Sonra”, ”Evim Sensin”, ”Su ve Ateş” filmleriyle büyük başarı yakalayan Özcan Deniz dördüncü filmi Sevimli Tehlikeli ile sinemaseverlerle buluşuyor..

Senaryosu, Özcan Deniz’e ait olan bu kez sadece yönetmen koltuğunda yer aldığı heyecan dolu bir aşk filmi olan Sevimli Tehlikeli filminin başrollerini son dönemde yıldızı parlayan iki genç oyuncu Şükrü Özyıldız ve Ayça Ayşin Turan paylaşıyor. Türkan Kılıç, Taner Turan, Cem Avnayim, Ahmet Özaslan, Burçin Birben, Evrim Doğan, Ergun Kuyucu, Efe Deprem, Zeynep Anıl Tatdıran’ın da rol aldığı Sevimli Tehlikeli filmi 6 Şubat’ta vizyona girecek. Filmin müzikleri Özcan Deniz ve Yıldıray Gürgen’e  ait.


Avşar Film ve DNZ Film ortak yapımıyla vizyona girecek film yılın yüksek bütçeli yapımlarından biri olacak. Özcan Deniz, filmde aksiyondan aşka romantizmden drama kadar birçok temayı masallarla birleştiriyor. Sevimli Tehlikeli filmi Rapunzel’den Sindrella’ya, Beyaz Atlı Prens’ten Robin Hood’a birçok masalı komik ve eğlenceli bir dilde anlatıyor.


6 Şubat’ta vizyona girecek Sevimli Tehlikeli filminin konusu ise şöyle: Zarok (Şükrü Özyıldız) yıllar önce Edirne’de bir ailenin beşikteki çocuğun çalıp büyük acıların yaşanmasına sebep olur. Yıllar sonra bu vicdan azabından kurtulacağı bir fırsat yakalayan Zarok, bebekken kaçırdığı kızı yıllar sonra 2. kez kaçırıp gerçek ailesine götürürken aşk dolu bir macera yaşanır.
“Sevimli Tehlikeli” sinema filminin medya sponsoru Kral pop‘tur.

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!
  cover
  İbrahim Tatlıses'in Acı Günü!
  cover
  Viyana’dan Köprü ve Ötesi Rüzgarı Geçti!