HABERLER

Öpüşmem Kanunu Delindi!

Güncelleme: 01.04.2015 17:18

cover

Erkan Petekkaya ‘dizilerde öpüşmem, sevişmem’ kuralını ‘Paramparça’ dizisi için yıkıyor.

“Dizide öpüşme sevişme sahnelerine karşıyım. Anadolu’nun bir köyünde aile televizyon açıyor. Birileri öpüşmeye başlıyor. Oralarda böyle şeyler çok ayıp. Ben bile rahatsız oluyorum” diyen Erkan Petekkaya bu kuralını ‘Paramparça’ dizisi için bozuyor.


Haziran'da ekrana ara verecek olan dizide beklentiyi yükseltmek için Gülseren (Nurgül Yeşilçay) ile Cihan’a (Erkan Petekkaya) öpüşme sahnesi yazıldı. Petekkaya bir süre direndi ancak yapımcıların “Aşırıya kaçmadan aşkı vermemiz gerek” sözleriyle ikna oldu.

Erkan Petekkaya ‘dizilerde öpüşmem, sevişmem’ kuralını “Paramparça” dizisi için yıkmaya hazırlanıyor.

“Paramparça” dizisi zirveye demir attı ve sezon sonuna kadar orada kalacağa benziyor. Haziran’da ekrana ara verecek olan dizide yeni sezonda beklentiyi yükseltmek için Gülseren (Nurgül Yeşilçay) ile Cihan’a (Erkan Petekkaya) öpüşme sahnesi düşünülüyor. Erkan Petekkaya bu yakınlaşma sahnesine önce karşı gelmiş, ‘öpüşme olmasın’ diye diretmiş. Ünlü oyuncuyu senarist ve yönetmenin “Aşırıya kaçmadan, iki karakter arasındaki aşkı vermemiz gerekiyor” sözleri yumuşatmış. Erkan Petekkaya daha önce de ‘Dila Hanım’ dizisinde rol arkadaşı Hatice Şendil’le öpüşmüştü. O sahne için “Televizyonda bir kez öpüştüm, onda da pişman oldum” demişti. Hatta kısa bir süre önce yaptığı röportajda “Dizilerde öpüşme sevişme sahnelerine karşıyım. Anadolu’nun bir köyünde aile televizyon açıyor. Birileri öpüşmeye başlıyor. Oralarda böyle şeyler çok ayıp. Ben bile irite oluyorum” diye rahatsızlığını dile getirmişti. Bakalım Petekkaya ‘irite olmadan’ bu kuralını nasıl paramparça edecek.

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!
  cover
  İbrahim Tatlıses'in Acı Günü!
  cover
  Viyana’dan Köprü ve Ötesi Rüzgarı Geçti!