HABERLER

Önce El Öptü, Sonra Konser Verdi!

Güncelleme: 29.12.2014 12:09

cover

2014 yılının son günlerini ekstra hareketli geçiren Soner Sarıkabadayı, haftaiçi Almanya'nın Augsburg şehrinde verdiği muhteşem konserinin hemen sonrasında ayağının tozuyla soluğu memleketi olan Kahramanmaraş'ta aldı.

Memleketi olan Kahramanmaraş'ta bulunmanın büyük heyecanını yaşayan Soner Sarıkabadayı konser ve imza günü etkinliği öncesi sürpriz bir ziyarette bulunarak ninesini ziyaret etti.

Yoğun iş temposundan dolayı uzun zamandır  ziyaret edemediği ninesini ziyaret eden Sarıkabadayı, akrabalarıyla da bu ziyaret sayesinde hasret gidermiş oldu.

Ziyaretin ardından kendisini bekleyen binlerce hemşehrisiyle buluşmak için yola çıkan Sarıkabadayı Piazza AVM'de şarkılarıyla büyük bir izdihama sebep olan etkinlik sonunda basın mensuplarına şu açıklamayı yaptı;

"Çok mutluyum,daha önce birkaç kez memleketime gelmiştim ama bir etkinlik için ilk kez geliyorum. Havaalanından inince doğruca ninemin ziyaretine gidip elini öptüm. Kahramanmaraş'ta olmak beni başka bir heyecanlandırdı. Sonuçta doğduğum yer. Beni yalnız bırakmayan herkese çok teşekkür ediyorum”.

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!
  cover
  İbrahim Tatlıses'in Acı Günü!
  cover
  Viyana’dan Köprü ve Ötesi Rüzgarı Geçti!