HABERLER

Okan Kurt'tan Şok Açıklama!

Güncelleme: 15.12.2014 16:37

cover

TV8'in sevilen programı Aramızda Kalmasın'a eşi Demet Akalın'la birlikte konuk olan Okan Kurt “Demet beni yemek yaparak tavladı” dedi.

Funda Özkalyoncuoğlu, Jess Molho ve  Gamze Karaman’ın sunumuyla hafta içi her gün TV8’de ekranlara gelen “Aramızda Kalmasın” programına konuk olan  Demet Akalın ve eşi  Okan Kurt özel hayatları ile ilgili sorulan tüm soruları samimiyetle yanıtladılar.

Güzel bir sohbetin gerçekleştiği programda; Demet Akalın; eşi Okan Kurt’un karakteri ile ilgili bazı açıklamalar yaptı. Eşinin çok titiz olduğunu söyleyen Akalın, Okan Kurt’un günde 3 kere duş aldığını ve kıyafet konusunda da mükemmeliyetçi olduğunu belirtti.

"Demet beni yemek yaparak tavladı"

Uzun zamandır tatile çıkamadıklarını belirten çift, bunun kimden kaynaklandığını sorgularken eğlenceli dakikalar yaşandı. Ayrıca Demet Akalın’ın çok güzel yemek yaptığını söyleyen  Okan Kurt “ Beni yemek yaparak tavladı” dedi.

Yanında kimseyi istemiyor

Programda canlı performans da sergileyen Demet Akalın, şarkılarını nasıl seçtiğini, albümünü nasıl hazırladığını anlattı. Albüm çalışmalarında şarkıları okurken kimseyi yanında istemeyen Akalın, enerjinin ve samimiyetin bozulmasından çok korktuğunu belirtti.

Hande Yener'le ilgili açıklama

Uzun zamandır konuşulan konulardan biri olan  Hande Yener ile ilgili de açıklamalar yapan ünlü şarkıcı,  Hande Yener ile küs olmadığını karşılaşırsa selam vereceğini asla aynı masaya oturmam dediği insanların olduğunu ama bu kişinin  Hande Yener olmadığını söyledi.

Hoş bir sohbetin gerçekleştiği programda;  Demet Akalın samimiyeti ve içtenliği ile tüm soruları cevapladı ve izleyenlere eğlenceli dakikalar yaşattı.

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!
  cover
  İbrahim Tatlıses'in Acı Günü!
  cover
  Viyana’dan Köprü ve Ötesi Rüzgarı Geçti!