HABERLER

Nihat Doğan'da Jüri Oldu!

Güncelleme: 14.01.2015 11:50

cover

Nihat Doğan'a ünlü isimler eşlik edecek.

En Sevdiğim Üç Şarkı adlı yarışmanın jüri koltuğunda daha Özlem Özden, Sefa Doğanay ve Nur Bozar’ın oturacağı açıklanmıştı.

İki yeni isim ise Nihat Doğan ve Hande Ataizi oldu. Büyük ödülü haftalık 50 bin lira olan yarışmanın sunuculuğunu Behzat Uygur üstlenecek. Yarışmanın bu haftaki konuk jüri üyesi Burak Kut olacak.

Sunuculuğunu Behzat Uygur’un üstlendiği #ensevdiğim3şarkı yarışmasında her hafta 12 kişi yarışacak ve gecenin sonunda jürinin oyuyla bir kişi 50 bin liranın sahibi olacak.

En sevdiğiniz şarkıları dinleme fırsatı bulacağınız bu yarış 3 turdan oluşuyor. İlk turun sonunda 12 yarışmacıdan yalnızca 6′sı ikinci tura devam edip en sevdikleri ikinci şarkıyı seslendirecekler. Finale çıkmayı başaran 3 kişiden biri de 50 bin liranın sahibi olacak.

Programda jüri üyeleri seçimlerini profesyonel müzik yorumlarıyla değil daha çok hisleriyle yapacak. Yarışmacılar jüriyi ister sesleriyle, ister seçtikleri şarkıyla isterlerse sahne performanslarıyla ya da 50.000 lira için kurdukları hayallerle etkileyebilirler.

İlgili Foto ve Video Galeriler

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!
  cover
  İbrahim Tatlıses'in Acı Günü!
  cover
  Viyana’dan Köprü ve Ötesi Rüzgarı Geçti!