HABERLER

Nejat İşler Alkollü Olarak Kullandığı Arabayla Kaza Yaptı!

Güncelleme: 08.10.2014 14:41

cover

Nejat İşler hastalığına rağmen alkolden vazgeçmiyor!Bayramda oyuncu Ebru Özkan’la Bodrum’da görüntülenen İşler, alkollü araç kullanınca trafik kazasına neden oldu.

5 gündür birlikte oldukları konuşulan Nejat İşler ve Ebru Özkan, bayramın ilk günü Gümüşlük’teki bir mekan çıkışında görüntülenmişti... Muhabirlerin sorularını yanıtlamayan ikili, yanlarındaki arkadaşlarıyla İşler’in evine gitmek üzere araçlarına binmişti.

Nejat İşler, sağlığının bozulmasına sebep olan alkolü bir türlü hayatından çıkartamıyor. İşler’in geçtiğimiz gün Ebru Özkan’la yaptığı kaçamağın tatsız bittiği ortaya çıktı. Özkan’la çıkarken görüntülenen İşler’in aynı gece alkollü olduğu için kaza yaptığı öğrenildi. Evine gitmek isterken park halindeki bir otomobile çarptığı iddia edildi. Ayakta duramayacak kadar sarhoş olduğu belirtilen oyuncunun, çarptığı otomobilin sahibiyle tartıştığı, tartışmanın esnafın araya girmesiyle yatıştırıldığı öğrenildi. İşler’in, Özkan’la son 15 gündür yakınlaştığı, ikilinin sürekli Gümüşlük’teki kafelerde birlikte eğlendikleri de öğrenildi. 

Alkollü olmasına rağmen direksiyon başına geçen aktör, Köyiçi mevkiinde bir trafik kazasına neden oldu. Park halindeki bir otomobile çarpan İşler’in sürücüyle tartıştığı; olayın, araya giren esnaf tarafından büyümeden yatıştırıldığı ve tarafların anlaştığı öğrenildi.

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!
  cover
  İbrahim Tatlıses'in Acı Günü!
  cover
  Viyana’dan Köprü ve Ötesi Rüzgarı Geçti!