HABERLER

Nazan Şoray 'Olay Bu'

Güncelleme: 12.06.2014 11:05

cover

Dillere destan güzelliğini şarkıcılığıyla pekiştirerek sahne ve müzik dünyamızda iyi bir yer eden Nazan Şoray sessizliğini 2011 yılında Ossi Müzik’ten çıkan ‘Mültecin Olayım’ adlı maxi single albümüyle bozmuştu ve bu defa iki yıl aradan sonra ‘Olay Bu’ adlı albümüyle sevenlerinin tekrar karşısına çıkıyor.

 

Nazan Şoray’ın yaşamın yakıcı döngüsünü Hayat kıracak / sen yapıştıracaksın / bazen susacak / sen konuşturacaksın / olay bu.” diye yorumladığı Olay Bu adlı parçanın söz ve müziği ünlü besteci Dr.Selahattin Erhan’a, düzenlemesi ise Ödül Erdoğan’a ait.
Parçanın aynı zamanda Candar Köker’in hazırladığı akustik ve Dj.Burak Yeter’in yaz için özel hazırladığı  remix versiyonları da bulunmakta.

Maxi-single’da yer alan ikinci parça olan Yazık’ın söz ve müziği Volkan Gidiş’e ,düzenlemesi ise Cüneyt Yalmaz ile Volkan Gidiş ortak imzası taşıyor.

Nazan Şoray’ın “Sen beni es geç” diye aşka seslendiği ‘Es Geç Aşk’ adlı parçanın
söz ve müziği ise besteleri ile adından çok söz ettiren Bülent Yetiş’e, düzenlemesi ise
Cüneyt Yalmaz’a ait.

Ossi Müzik etiketiyle yayınlanan albümün yapımcı koltuğunda ise Hakan Eren oturuyor. Süpervizörlüğünü Dr.Selahattin Erhan’ın ’ın üstlendiği single’da fotoğrafları son zamanlarda adından sıkça bahsettiren Güneş Kazdal çekerken  albümün grafik tasarımı
ise Onur Ulutaş’a ait.

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!
  cover
  İbrahim Tatlıses'in Acı Günü!
  cover
  Viyana’dan Köprü ve Ötesi Rüzgarı Geçti!