HABERLER

'Müslüm' Filminin Biletleri Ön Satışta!

Güncelleme: 15.10.2018 09:10

cover

AYLA’da olduğu gibi ülkemiz sinema tarihini baştan yazmaya hazırlanan Dijital Sanatlar’ın bu yıl çektiği üç filmden biri olan ve ünlü sanatçı Müslüm Gürses’in yaşamını beyaz perdeye taşıyan MÜSLÜM filminin biletleri tüm sinemalarda ön satışta.

Ölümünün üzerinden geçen yıllara rağmen Türkiye’nin doğusundan batısına her yaştan insanın sevgi ve saygıyla andığı, şarkılarını dinlediği Müslüm Gürses’in hayatını beyazperdeye yansıtmaya hazırlanan MÜSLÜM filminin biletleri tüm sinemalarda ön satışa sunuldu.

Çocukluğundan itibaren acılarla ve müzikle şekillenen, bir ömre birkaç ömür ve dillere destan bir aşk sığdıran Müslüm Gürses’in hayatına farklı pencereler açmaya hazırlanan MÜSLÜM filmi, sanatçının şimdiye kadar bilinmeyen yönlerini de izleyiciyle buluşturacak.

Can Ulkay ve Ketche’nin yönettiği, Timuçin Esen ve Zerrin Tekindor’un başrolde olduğu, dağıtımını CGV Mars’ın yaptığı film 26 Ekim’de vizyonda. Sinema tarihinde iz bırakmaya hazırlanan filmin biletleri Anadolu dahil sinema salonlarında, ön satışta.

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Koray Avcı’dan Müzik Şöleni!
  cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!
  cover
  İbrahim Tatlıses'in Acı Günü!
  cover
  Viyana’dan Köprü ve Ötesi Rüzgarı Geçti!