HABERLER

Muazzez Abacı'dan Sahnede Çifte Kutlama!

Güncelleme: 21.05.2018 12:07

cover

Türk sanat müziğinin usta yorumcusu Muazzez Abacı Kıbrıs’ta dinleyenleri mest etti.

19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı ile taraftarı olduğu takımı Galatasaray’ın şampiyonluğu da aynı güne gelince sahnede çifte kutlama vardı. 

Eski gazino günlerine geri dönen ünlü sanatçı, sahne repertuarının yanı sıra dinleyicilerinden gelen istekleri de seslendiği sahnede adeta coştu.

Sahneye çıkmadan önce yakasına Türk bayrağı ile Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti bayrakları rozeti ve bir nazar boncuğu takan sanatçı, “Bugün benim için çok özel bir gün ne mutlu ki yüce önder Atatürk’ün çocuklarıyız. Onun kurduğu bu ülkede gururla, şerefle yaşıyoruz. Göğsüme şanlı ay yıldızlı bayrağımız ile yavru vatan bayrağı yanlarına da nazar boncuğu taktım. İstedim ki bu güzel vatana ve onun evlatlarına kötülükler gelmesin nazarlar gelmesin” dedi. 19 Mayıs anısına “Dağ Başını Duman Almış” marşını da okuyan sanatçı, daha sonra da taraftarı olduğu Galatasaray bayrağı alarak Cimbom’un şampiyonluğunu kutladı. Ünlü sanatçı “Ne güzel değil mi 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı’nda şampiyon olduk. Bütün şampiyonları kutlarım” dedi.

 

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Safiye Soyman: ‘’Nice yaşlara aslan oğlum’’
  cover
  Alişan ve Buse Oğullarına Böyle Kavuştu!
  cover
  Pınar Soykan’dan Dertli ve Tempolu “Üzülme” Yorumu!
  cover
  35 Yıldır Aşk'la!
  cover
  Engelsiz Mikrofon Radyo Ödülleri Sahiplerini Buldu