HABERLER

Model Grubundan 'Deha Özer' e Tam Destek!

Güncelleme: 02.02.2015 15:12

cover

Rock müzik dünyasının son yıllardaki en popüler gruplarından Model elemanları, ilk albümünü çok yakında yayınlayacak olan Deha Özer'e tam destek verdi.

Deha Özer'in Aralık ayında DMC ve TALENT İSTANBUL etiketiyle yayınlanacak 4 şarkılık ilk maxi single'ının  prodüktörlüğünü MODEL grubundan CAN TEMİZ üstlendi.Grubun solisti FATMA TURGUT'un vokal koçluğunu ve geri vokallerini yaptığı albümdeki düzenlemeler de OKAN IŞIK' ve CAN TEMİZ'e ait.

Menajerliği bugüne kadar Sertab Erener, MODEL, Demir Demirkan, Gülşen ,Ozan Çolakoğlu gibi isimlerle çalışan Emrah Günkaya'nın üstlediği DEHA ÖZER popüler müzik dünyasına oldukça iddalı bir ekip ile ve CİHANGİR PARKI isimli şarkısı ile merhaba demeye hazırlanıyor. 4 şarkılık maxi single'daki şarkıların sözleri Deha'ya ve Can Temiz’e ait. Klibin yönetmeni Burak Ertaş, styling Ilkin Sarılgan'a ait ve  albümün çok beğenilen fotografları da Fethi Karaduman tarafından çekildi.


Bugüne kadar okunmuş yaklaşık 500 besteye (Arapsaçı, Üşüdün Üstümü Örtsene Annem, Yarim Yarim, Sandalcı, Meselem,İki Gözüm İki Çeşme.... gibi eserler kendisine ait..) sahip olan ve ülkemizde arabesk müziği başlatan ünlü bestekar ve prodüktör ÖZER ŞENAY'ın oğlu olan DEHA ÖZER 1986 İstanbul doğumlu. Müzik ile tanışması babası sayesinde olan Deha, daha çok küçük yaşlardan itibaren müzik ile içiçe ortamlarda yeraldı, gitar çalmaya ve kendi bestelerini yapmaya başladı. Salt isimli rock grubu ile de ismini duyduğumuz Deha Özer, artık müzik kariyerini solo olarak devam ettiriyor.
Deha Özer'in müzik dışındaki en büyük uğraşı spor. 12 yaşında Ahmet Ağaoğlu’nun Türkiye’de golfün gelişmesi için başlattığı bir proje ile golfle tanışan genç sanatçının  bu alanda Türkiye Şampiyonlukları var. 7 yıl kadar Milli Takımda oynadı ve uluslararası turnuvalarda ülkemiz adına yarıştı.

Müzik sektörümüz genç ve yeni bir yetenek ile tanışıyor. Kulak vermeyi ihmal etmeyin!

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  İbrahim Tatlıses'in Acı Günü!
  cover
  Viyana’dan Köprü ve Ötesi Rüzgarı Geçti!
  cover
  Doğum Gününde Evlilik Sürprizi!
  cover
  İsviçre Köprü ve Ötesi İle Müziğe Doydu