HABERLER

Mehtap Meral’den Yeni Albüm!

Güncelleme: 17.05.2016 10:48

cover

Mehtap Meral’in ikinci albümü ‘Yana Yana’ Ada Müzik etiketiyle yayınlandı.

Besteci, yorumcu ve şair Mehtap Meral beş yıl aradan sonra ‘Yana Yana’ isimli ikinci albümünü yayınladı. Ada Müzik’ten çıkan ‘Yana Yana’da tüm şarkılar sanatçının imzasını taşıyor.

Mehtap Meral yaklaşık beş yıllık arada biriktirdiği şarkıları arşivlik şarkılarla müzikseverlerin beğenisine sundu. Meral, romantik ve güçlü sözlerle bezediği şarkılarında yorumculuğu ile yine dikkatleri çekiyor.

Deneyimli sanatçı Cihan Sezer’in düzenlemeleri ve müzik yönetmenliğinde yapılan albüm dokuz parçadan oluşuyor.

“Yana Yana Aşkı Arıyorum”

Bestelerinde naif ve duygusal temaların olduğu ‘Yana Yana’ için Mehtap Meral "Yana Yana aşkı arıyorum. Aşkla çoğalıp, hayatı daha berraklaştırmak ve güzelleştirmek için bu şarkılar. Aşkın her geçen gün hayatımızdan daha da eksildiği bu zamana aşk için ‘yana yana" sesleniyoruz’. " yorumunu yapıyor.

‘Yana Yana’ albümle aynı adı taşıyan çıkış parçasına çekilen klip ile müzik dünyasını selamlıyor. Yönetmenliğini Gökhan Palas’ın yaptığı klip müzik kanallarında ve dijital platformlarda yayınlanmaya başladı.

İlk albümü ‘Aşk’ ile tango şarkılarını seslendiren Mehtap Meral, ‘Yana Yana’da yine romantik ve derin bir yolculuğa davet ediyor dinleyenlerini.

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!
  cover
  İbrahim Tatlıses'in Acı Günü!
  cover
  Viyana’dan Köprü ve Ötesi Rüzgarı Geçti!