HABERLER

Mehmet Ali Alabora İngiliz Vatandaşı Oldu!

Güncelleme: 26.09.2014 16:12

cover

İngiltere'de siyasi sığınma istediği ve bu isteğinin kabul edildiği, ardından da İngiliz vatandaşlığına kabul edildiği öğrenildi.

Meltem Cumbul ile beraber oynadığı Yılan Hikayesi dizisinde canlandırdığı Memoli karakteriyle milyonların kalbinde taht kuran Memet Ali Alabora, Gezi Parkı olaylarında hükümet aleyhine aciklamasiyla gündeme gelmişti

Alabora, olaylarin ardindan eşi Pınar Öğün ile beraber İngiltere'ye yerleşmişti.

Başkanı olduğu oyuncular sendikasi'nin geçen ay yapılan seçimlerine katılmayan oyuncunun babası Mustafa Alabora, oğlunun uzun süre Türkiye'ye gelmeyi düşünmediğini açıklamıştı.

Memet Ali Alabora'nın İngiltere'de siyasi sığınma istediği ve bu isteğinin kabul edildiği, ardından da İngiliz vatandaşlığına kabul edildiği öğrenildi.

'1.5 senedir işsizim'

Memet Ali Alabora'ya karşı linç kampanyası yürütüldüğünü ifade eden annesi Betül Arim, "Ben de 1.5 senedir işsizim. Ne tiyatro, ne de dizilerde iş vermiyorlar. Memet Ali uzun süre orada kalacak. Tehdit ediliyor. Onunla ugraşan ve tehdit edenler var. Burada olması tehlikeli. Ama bugünlerde gelip geçecek. Biz ona inanıyoruz. Allah yukarıda herşeyi görüyor. Biz hayatımıza devam etmek zorundayız" dedi.

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Sinan Özen'den Özbekistan'da Klip!
  cover
  Mustafa Topaloğlu Yoğun Bakıma Alındı!
  cover
  Neşet Ertaş'ı Saygı Sevgi Ve Özlemle Anıyoruz...
  cover
  Zeki Müren Ölümünün 22. Yılında Anılıyor!
  cover
  Koray Avcı'ya İzmirlilerden Büyük İlgi