HABERLER

Malabadi' den Yeni Albüm!

Güncelleme: 20.05.2015 09:52

cover

22 senedir müzik sektöründe emin adımlarla ilerleyen Türkiye’ nin ilk flamenko grubu  “Malabadi”  Ada müzikten  “Malabadi” isimli albümlerini çıkarttı. Malabadi grubu ilk kliplerini 7 Mayıs’ta çekti, albüm tanıtım konserlerini de 24 Mayıs’ta Beyoğlu Hayal Kahvesinde veriyor

Okyay Göksu ve Göktay Göksu  kardeşlerin kurduğu “Malabadi Grubu” “Türkiye’ nin ilk flamenko grubu” olma özelliğini taşıyor. Flamenko öğeleri barındıran albümde; Dünyanın önemli flamenco üstadlarından  Vincento Amigo’nun "Y será verdad" parçasından  derledikleri  ”Bu kadar olmaz” ve Pir Sultan Abdal’ dan derledikleri  “Dostum Dostum”  dışında, yıllardır konserlerinde de söyledikleri bütün parçalar
Okyay ve Göktay Göksu’ ya ait.

Okyay Göksu, Göktay Göksu, Biriz  Falay  Göksu, Mert Önal, Orhan Deniz’den  oluşuyor. Flamenco tarzında  22 senedir Türkiye’ nin önemli kulüplerinde çalan “Malabadi Grubu”  daha önce Tunç Başaran'ın yönettiği "Vesaire Vesaire" filminin orijinal müziklerini de yaptılar.

Yeni albümleri için “İçimize sinen bir albüm oldu, beklediğimize değdi, ”açıklamasını yapan Malabadi Grubu  dinleyicilerine  ve yıllardır bu albümü bekleyen sevenlerine  destekleri için çok teşekkür ediyorlar. 

Alp Ersönmez, Cenk Erdoğan, Kerem Sefil, Çağrı Sertel, Toygun Sözen, İstanbul Strings konuk müzisyenler olarak albümün müzikal zenginliğinin çoğalmasında pay sahibiler. Flamenco dansçısı Melek Yel’in flamenco dansları konserlere  görsel show katıyor.

Türkiye’ de flamencoyu sevdirerek yıllardır hayranlarına müzik ziyafeti yaşatan “Malabadi Grubu” nun albümlerini seçkin müzik marketler ve digital platformda bulabilirsiniz . Malabadi Grubu yeni albümleri ile  hayran kitlesini daha da arttıracak !

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!
  cover
  İbrahim Tatlıses'in Acı Günü!
  cover
  Viyana’dan Köprü ve Ötesi Rüzgarı Geçti!