HABERLER

Linet’den İngilizce Single!

Güncelleme: 30.12.2015 12:48

cover

Linet ,Dolapdere Big Gang  ile ortak bir proje de  araya geldi.

Dünyaca ünlü sanatçı, Sia’nın seslendirdiği “Chandilier” şarkısını Dolapdere Big Gang düzenlemesiyle yeniden seslendiren Linet, projenin stüdyo çalışmalarında basın mensuplarıyla bir araya geldi.

Dolapdere Big Gang ,proje için Sia ile iletişime geçti.  Sia “Chandilier”  isimli şarkısının Dolapdere Big Gang tarafından düzenlenmiş cover halinden çok etkilendiğini ve Linet'in sesini  ve yorum olarak çok beğendiğini, şarkısının bu tarzda yorumlanmasına izin verdiğini açıkladı.

Alınan iznin ardından  Dolapdere Big Gang ile stüdyo çalışmalarına başlayan Linet,  farklı projelerde yer aldığı için çok mutlu olduğunu anlattı; Linet; “  böyle bir teklif geldiğinde seve seve kabul ettik. Farklı projelerde yer almayı ve sevenlerimi şaşırtmayı çok seviyorum.” Dedi.

Şarkının kayıt aşamsının hiçte kolay geçmediğini söyleyen Linet,  farklı bir tektik, farklı bir tarz seslendirmenin  çokta kolay bir iş  olmadığını söyledi. Linet; “ 6  farklı dilde şarkı seslendiyorum. Ama tabiki içlerinden en güzel okuduğum Türkçe... İngilizce ise kendimi geliştirdiğim ve eğittim bir dil...  Ben şarkıyı seslendirirken çok keyif aldım. İlk kez bir ingilizce şarkıyı alaturka motiflerle süsleyip okudum” Dedi.

Deniz RÜYA ÖZDEMİR
KRAL GRUBU MUHABİRİ

İlgili Foto ve Video Galeriler

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!
  cover
  İbrahim Tatlıses'in Acı Günü!
  cover
  Viyana’dan Köprü ve Ötesi Rüzgarı Geçti!