HABERLER

Kurtlar Vadisi Pusu'da Şok Plan

Güncelleme: 05.02.2015 09:43

cover

Kanal D'nin reyting rekorları kıran dizisi Kurtlar Vadisi Pusu bu akşam çok konuşulacak bir bölümle ekranlara gelecek.

Kurtlar Vadisi Pusu hayranları her hafta olduğu bu akşam da diziyi soluksuz izleyecek. Dizide bu akşam neler olacak? Annesinin kaybıyla sarsılan Polat'a, tüm dostları destek olmaya çalışır. Cahit kendisini hiç tahmin edemeyeceği bir yerde bulur. Dizinin fragmanını haberimizde bulunan videodan izleyebilirsiniz.

Kurtlar Vadisi Pusu, hafızalardan silinmeyecek yeni bölümüyle izleyicilerinin karşısına çıkıyor... Annesinin kaybıyla sarsılan Polat'a, tüm dostları destek olmaya çalışır. Cahit kendisini hiç tahmin edemeyeceği bir yerde bulur. Peki karşısına çıkacak olan isim kimdir?

Sagir, kapan kısıldıkça pençelerini daha çok göstermeye başlar. Brandon çalışmalarına devam edebilmek için iyileşir iyileşmez kaldığı yerden devam eder. Polat'ın kendisini yaraladığı kalemle, başka canlar yakmak için hazırlanmaktadır. Yazısını bitirmeden tanıdık bir misafir onu tekrar ziyaret edecektir. Fehmi, çalışanı Melek için bir sürpriz hazırlığındadır. Yasin Komutan ise bir kez daha bir operasyonda kahramanca önde olacaktır; fakat ekip arkadaşları bu kez biraz farklıdır.  Kurtlar Vadisi Pusu heyecanı soluksuz izlenecek yeni bölümüyle kendi günü ve kendi saatinde Kanal D’de.

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Nazife Anne’nin şokuyla sarsılan Polat, tüm bu yaşananların arkasında bir oyun döndüğünden şüphelenmektedir. Hem Brandon hem de Sagir’ e yaptıklarının hesabını soracaktır.


Kurtlar Vadisi Pusu, hafızalardan silinmeyecek yeni bölümüyle izleyicilerinin karşısına çıkıyor...

Nazife Anne’nin şokuyla sarsılan Polat, tüm bu yaşananların arkasında bir oyun döndüğünden şüphelenmektedir. Hem Brandon hem de Sagir’ e yaptıklarının hesabını soracaktır. Dostları ise Polat’ın acısını paylaşmak için  onu bu zor gününde yalnız bırakmazlar. Nazife Anne’nin ölümü bilinmeyen sırların açığa çıkmasına sebep olacaktır. Sagir izini kaybettirmek için savunmasız bir ailenin evinde saklanır. Aile üyelerinin kiminle karşı karşıya olduklarından haberleri yoktur. Cahit ve Bünyamin buluşmasına katılan misafir tüm planları bozacak, Bünyamin  bu ziyaretle eski bir dostunu hatırlayacaktır.

Kurtlar Vadisi Pusu heyecanı soluksuz izlenecek yeni bölümüyle kendi günü ve kendi saatinde Kanal D’de.

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!
  cover
  İbrahim Tatlıses'in Acı Günü!
  cover
  Viyana’dan Köprü ve Ötesi Rüzgarı Geçti!