HABERLER

Kurtlar Vadisi Pusu Hayranlarını Şok Eden Haber!

Güncelleme: 31.12.2014 10:02

cover

Ekranların fenomen dizisi Kurtlar Vadisi Pusu hayranlarını üzen haber. Perşembe akşamı 242. bölüm ile ekrana gelmesi beklenen Kurtlar Vadisi Pusu iki hafta boyunca yayınlanmayacak. İşte ayrıntılar.

Perşembe akşamlarının vazgeçilmez dizisi Kurtlar Vadisi Pusu 242. Bölüm fragmanı heyecanla bekliniyordu. Yılbaşı nedeniyle Kurtlar Vadisi Pusu 242. Bölümü bu hafta yayınlamayacak. Yeni bölümleri sonraki hafta kaldığı yerden devam edecek.

Kurtlar Vadisi Pusu 241.Bölümde heyecan kaldığı yerden devam etti. Polat Alemdar Cahit ve Safiye'yi kurtardı mı? Brandon nasıl bir sürpriz ile karşılaştı? 

Polat kendisine kurulan kumpasa düşmemek için, zekice kurduğu planına tüm ekibini dahil eder. Cahit ve Safiye’nin kurtulması için herkes tetiktedir. Brandon ise planını güçlendirmek için yeni figüranlarını hazırlamakla meşguldür.

Polat Alemdar’ı köşeye sıkıştırmak için her imkanı değerlendirir. Neyse ki Polat, onu bu zahmetten kurtaracaktır. Zira, görüşmek istediği başka birisi vardır.

Polat planına tüm ekibini dahil ediyor!..

Fehmi, konseyini sağlam kurmak için çok titiz çalışır. Pusat ve dostlarının sofrasının bereketini kaçırmak için Baltazar ve Pitbull’u, keşif yapmaya başlamışlardır bile.

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  'Şampiyon' Filminin Fragmanı Yayınlandı!
  cover
  Tech Drone League 2.Etap Yarışları Başlıyor!
  cover
  'Rubato ile Başka Şarkı'nın Konuğu; Kubat!
  cover
  Kral Vizyon; 'Her Şey Seninle Güzel'
  cover
  Sanat Dünyasından Mutlu Haber!